AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Аграрний комітет підтримав збереження спецрежиму ПДВ для кооперативівАграрний комітет Верховної Ради України підтримав внесення змін до Податкового кодексу України у частині збереження спецрежиму ПДВ для виробничих кооперативів. Про це повідомляє прес-служба Асоціації тваринників України (АТУ).

АТУ під час засідання комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин ініціювала розгляд питання стимулювання розвитку виробничих кооперативів.

Асоціація звернулась до парламентарів із пропозицією збереження спецрежиму ПДВ для кооперативів.

«Цей важливий крок стимулюватиме розвиток виробництва у приватних господарствах, та допоможе оживити економічну активність на селі», ― йдеться в повідомленні асоціації.

Заступник голови аграрного комітету Вадим Івченко наголосив на важливості даного питання для розвитку сільських територій та кооперації як такої і попросив членів комітету підтримати ініціативу тваринників. Він зауважив, що в селі необхідно створювати ефективні економічні моделі, які даватимуть прибуток тисячам присадибних селянських господарств.

У результаті, парламентарі одноголосно підтримали ініціативу АТУ про внесення змін до Податкового кодексу України у частині збереження спецрежиму ПДВ для виробничих кооперативів.

«В нашій країні близько 60% сільськогосподарської продукції виробляється в присадибних приватних господарствах. При цьому, соціально-економічний потенціал цього сектору не розкритий і на половину. Кооперація тільки починає своє відродження у нашій державі та потребує підтримки. Дуже сподіваюсь, що завдяки співпраці з депутатським корпусом нам вдасться зробити виробничі кооперативи локомотивом розвитку та відродження українського села», ― зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування