AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Боремося з неприємними запахами в холодильнику


На жаль частенько трапляється так, що у нашому холодильнику поселяється неприємний запах. Причин для цього маємо достатньо, але й засобів боротьби проти цього явища теж вистачає.

Ідеї дизайну садової доріжки


Про садову доріжку ми замислюємося не в першу чергу. А даремно. Вона відіграє одну з найважливіших ролей. І саме взимку, коли маємо в запасі час, можемо пофантазувати та чітко продумати, як виглядатимуть доріжки на нашому подвір
’ї.  

Кухня - обличчя домівки

 
Хоча сьогодні важко уявити наше життя без побутової хімії, але ті, кому небайдуже власне здоровя, активно шукають альтернативні методи прибирання. І вони існують. До речі, досить ефективні. Ось декілька корисних порад.


Кухня – обличчя господині


Щоб не тріскалася скатертина з клейонки на столі, потрібно її час від часу протирати сумішшю молока і оцту.

 

Іноді в стічних трубах умивальників накопичується жир. Щоб його усунути, потрібно вилити в раковину окріп.

За допомогою оцтової есенції і питної соди можна видалити накип.

 

 

СТОЇТЬ СЕРПНЕВИЙ САД В СЕРПАНКУ


У серпні в саду найбільше роботи по пересадці багаторічників. Це сприятливий час для формування нової, молодої кореневої системи. Чагарники також можна пересаджувати саме в серпні. А підготовка ґрунту для нових посадок включає в себе внесення перегною і мінеральних добрив. Тож роботи вистачає.

Ідеальний газон


Середина літа – це найспекотніша пора, і палюче сонце не щадить рослини. У зв'язку з нестачею вологи в цей час зростання газонної трави уповільнюється, і з'являється небезпека «вигорання» ділянок газону: в'янення та засихання пагонів і листя, неминуча загибель рослин. Основний прийом догляду - зрошення газону.

Колодязь чи свердловина?


Більшість людей в сільській місцевості сьогодні все частіше обирають для видобутку води свердловину. Хоч і дорого виходить, але вода, кажуть, чистіша, та й загрози браку води свердловина не має. Але давайте поговоримо детальніше про вибір між колодязем та свердловиною та зважимо всі «за» та «проти».

Чиста вода з криниці


З настанням весни в колодязі з
являється каламутна і жовта вода, насамперед це пов’язано з таненням снігу. Інколи ж, незалежно від пори року, вода у колодязі стає затхлою та брудною. Звісно, споживати воду в таких випадках ризиковано. Але що врятує ситуацію і поверне свіжість та прозорість воді?

Cадок на підвіконні


Оскільки взимку садово-городні роботи
ми не проводимо, то давайте спробуємо створити мініатюрний плодовий садок на підвіконні. Інжир, кавове дерево, лимон, апельсин, мандарин – всі ці рослини можуть порадувати вас плодами просто у житловому приміщенні.

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вічнозелені поза конкуренцією


Взимку лише вічнозелені кущі та хвойні дерева на нашому
подвір'ї здатні перетворити сумовитий зимовий ландшафт в чарівний пейзаж. І хоча цим представникам флори вдається протистояти морозам, сніговим заметілям та негоді, вони все таки потребують дотримання певних правил догляду за ними.

Якщо ви хочете, щоб рослини у саду взимку виглядали неповторно, потрібно відразу дискваліфікувати невисокі рослини, адже якими б гарними вони не були, їхня краса буде схована під снігом. Натомість зимову казку кожному подвір'ю можуть забезпечити хвойні. З них і почнемо.

Прибуткове бджільництво

Бджільництву сьогодні, на жаль, у нашій країні приділяється замало уваги, хоча цей напрямок є доволі прибутковим, а отримана продукція – дуже корисна.

Та попри це в нас бджолярів за професією переважно немає, а навчальні заклади зрідка надають можливість учитися на пасічника. Тож мед на ринок України постачають здебільшого пасічники-любителі, котрі поза пасікою мають іншу професію і бджільництво використовують як додаткове джерело прибутку. Щоправда, розводять пасіки і у фермерських господарствах, але їх чисельність та ефективність незначні для ринку нашої держави.

Cкільки коштує побудувати будинок за містом?

Дом
Дізнатися, скільки коштує сотка землі в котеджному містечку в залежності від його місця розташування, не так важко
. На всіх сайтах компаній, що займаються будівництвом і реалізують ділянки без підряду на будівництво, можна ці цифри легко знайти. Набагато важче отримати порівняльні дані по різним типам будматеріалів і вирішити, з якого з них зводити будинок.

Яку охоронну систему вибрати?

З настанням осені приходить пора закривати заміське житло. А як відомо, саме цієї пори року дачі обкрадають найчастіше. Тож дачники хоч і намагаються обладнати садиби охоронними пристроями, та наперед знають, що часто не здатні вберегти житло від злодіїв.

Льох або кімната підземелля


Кожен, хто працює на власному городі або в господарстві, знає: отримати хороший врожай - це лише половина справи. Більш складна проблема - зберегти вирощене. Ось чому таке підсобне спорудження як льох необхідне в правильно організованому господарстві.

 

У цій справі важливо все: і місце розташування льоху на ділянці, і його розміри і, нарешті, особливості пристрою льоху. Хоча, з точки зору будівельника, льох є порівняно простим за конструкцією спорудженням. Розглянемо кілька їх найбільш поширених типів.

Житло під небом


З
чим асоціюється у вас слово "мансарда"? У мене, чомусь, з дахами Парижа, бульварами з жовтим листям і маленькими кафе, з повільною з легким смутком музикою і хриплуватим голосом співака. Париж навіюється навіть тим, хто ніколи там не бував. Може тому, що мансарда - твердо засвоєно нами з літератури - житло паризьких студентів, поетів і художників.

 

Назад 1 2 Вперед

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування