AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Аграрні новини на 2017 рік.В Україні вигідно займатись сільським господарством, інформує Держстат


Державна служба статистики України оприлюднила офіційну інформацію про прибутковість вітчизняних підприємств з початку року. Відповідно до даних Держстату, найбільш вигідно займатися сільським господарством - прибуток отримало 90% підприємств, які задіяні в цій сфері. Про це інформує інформаційне агентство «АgroNews.ua».

Докладніше...
27.12.2017

 

Верховна Рада ухвалила закон про корми


Верховна Рада України ухвалила Закон «Про безпечність та гігієну кормів», який було розроблено народними депутатами і за активної участі фахівців Держпродспоживслужби та експертів Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики, на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. За прийняття Закону проголосувало 229 народних депутатів України, інформує прес-служба Мінагрополітики України.

Докладніше...
22.12.2017

 

На ДП "Златодар" запустили сонячну електростанцію


Державне підприємство «Златодар» (м. Золотоноша Черкаської області), що входить в систему Держрезерву, запустило сонячну електростанцію. Про це інформує діловий аграрний інтернет-ресурс "AGRO TIMES".

Докладніше...
11.12.2017

 

Аграрії Черкащини завершують збір врожаю 2017


Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про завершальний етап збору врожаю 2017 року.

Докладніше...
5.12.2017

 

На сайті запрацював інформаційний розділ з питань обізнаності про АЧС


В рамках реалізації проекту технічної допомоги Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) “Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні”, при співпраці Управління агропромисловго розвитку облдержадміністрації з національним консультантом FAO Олександром Рєвнівцевим, на сайті запрацював інформаційний розділ з питань обізнаності про АЧС.

Докладніше...
4.12.2017

 

«Монсанто Україна» оголошує п’ятий щорічний конкурс соціальних проектів


Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Докладніше...
4.12.2017

 

Мінагрополітики, Держпродспоживслужба та громадськість підписали меморандум про співпрацю


1 грудня Мінагрополітики, Держпродспоживслужба та громадські організації підписали Меморандум про співпрацю з пріоритетних напрямів розвитку торговельних відносин України у галузі сільського господарства, харчової промисловості та сільськогосподарських технологій. Про це інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
4.12.2017

 

Мінагрополітики оголошує прийом документів на складання кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації


З 27 листопада 2017 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом документів на складання кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) (напрям «насінництво») за видом робіт (відбір проб). Про це повідомляється на офіційній веб-сторінці Міністерства.

Докладніше...
27.11.2017

 

Золотоніський маслокомбінат відкрив оновлений маслоцех


На ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» після реконструкції відкрито цех з виготовлення вершкового масла. Процес переоснащення тривав близько року, а витрати на ремонт приміщення, удосконалення обладнання склали близько 3 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входить підприємство.

Докладніше...
21.11.2017

 

"Фрау Марта" анонсувала зміну власника


На одному з найбільших в Україні підприємств-виробників заморожених фруктів, овочів та ягід ПрАТ "Фрау Марта", потужності якого розміщені в Черкасах, анонсована зміна власників. Про це інформує аграрне інформаційне агентство "Agravery".

Докладніше...
10.11.2017

 

Протестовано процедури примусового виконання аграрних розписок


Сьогодні, 9 листопада, за участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції України, представників IFC, нотаріусів, державних виконавців та компаній-партнерів відбулось засідання, на якому було проведено тестову покрокову процедуру примусового виконання аграрних розписок. Тестування процедури мало на меті визначити потенційно проблемні моменти та спільно з партнерами знайти шляхи їх розв’язання.

Докладніше...
9.11.2017

 

Сільський туризм - один потужних шляхів розвитку економічної діяльності у сільській місцевості


Міністерство аграрної політики та продовольства України зацікавлене у диверсифікації економічної діяльності у сільській місцевості, одним із видів якої є сільський туризм. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета під час робочої зустрічі з представниками громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», інформує прес-служба відомтсва.

Докладніше...
7.11.2017

 

Швидка фінансова допомога садівникам у 170 тис. гривень з присмаком яблук “Голден” - цілком реально


В Україні 26 жовтня поточного року з’явилася перша аграрна розписка, яку оформили садівники, отже їх можливості суттєво розширилися. До цього аграрні розписки як інструмент фінансування малого та середнього агробізнесу використовувалися винятково для вирощування зернових та олійних культур. Про це Управлінню повідомив Ігор Дудка, координатор в Черкаській області Проекту “Аграрні Розписки в Україні” (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією).

Докладніше...
7.11.2017

 

Аграрії Черкащини намолотили 2 млн. тонн зерна


    На сьогоднішній день за оперативною інформацією зернових та зернобобових обмолочено на 72,6% площ, намолочено 2,0 млн. тонн зерна, з середньою урожайністю 45,2 ц/га (в минулому році на цю дату 60,8 ц/га). 
Закінчується збір круп’яних культур:гречки намолочено 3,8 тис. тонн, проса – 0,9 тис. тонн. Середня урожайність цих культур становить відповідно 11,0 ц/га та 24,8 ц/га.
 Кукурудзи на зерно намолочено 182 тис. тонн при середній врожайності 55,6 ц/га (в минулому році на цю дату 75,7 ц/га). Основною проблемою в збиранні кукурудзи є підвищена вологість зерна. 
      Активно проводиться збір технічних культур. Сої обмолочено  з площі 109,5 тис. га намолочено 184 тис. тонн, з середньою урожайністю – 16,8 ц / га, соняшнику обмолочено  з площі 197 тис.га, намолочено 494 тис. тонн при середній врожайності 25,1 ц/га. Цукрових буряків накопано 407 тис. тонн  з середньою урожайністю 367 ц / га.   
      На сьогодні озимих зернових посіяно на площі 183,3 тис. га (що становить 80,0% до прогнозу): озимої пшениці 169,2 тис. га, озимого ячменю 12,1  тис. га та  озимого жита 1,9 тис. га.  Крім того озимого ріпаку посіяно на площі  35,1 тис. 
Збирання цьогорічного врожаю проходять організовано, а темпи збирання на рівні минулого року.

 


24.10.2017

 

Уряд схвалив відзначення Дня фермера


Щорічно 19 червня пропонується відзначати професійне свято - "День фермера". Відповідний проект Указу Президента України було схвалено на засіданні Уряду сьогодні, 11 жовтня. Після підписання, Указ Президента набуде чинності з дня його опублікування. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
12.10.2017

 

Аграрний фонд розпочинає програму форвардів 2018


ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівлі зерна врожаю 2018 року. Зокрема, планується закупити більше мільйона тонн зерна: 700 тис. тонн пшениці, 200 тис. тонн кукурудзи, 50 тис. тонн ячменю, 30 тис. тонн жита, 10 тис. тонн гречки, 10 тис. тонн вівса, 10 тис. тонн гороху жовтого. Про це інформує прес-служба товариства.

Докладніше...
12.10.2017

 

Оперативна інформація про хід польових робіт станом на 10 жовтня 2017 року


     На полях Черкащини триває осінній комплекс сільськогосподарських робіт: посів озимих, збирання пізніх зернових та технічних культур.
    За оперативною інформацією станом  на 10 жовтня зернових та зернобобових обмолочено на 56,8% площ, намолочено 1,5 млн. тонн зерна, з середньою урожайністю 42,5 ц/га (в минулому році на цю дату 56,9ц/га).
      Кукурудзи на зерно намолочено 83,6 тис. тонн з середньою урожайність 55,9 ц/га (в минулому році на цю дату 72,9 ц/га). 
Одним із основних негативних чинників зниження урожайності є погодні умови, що склалися в області. Травневі заморозки більш як на 30% знизили урожайність плодово-ягідних культур. Стихія, посуха та недостача вологи знизила урожайність зернових та зернобобових культур майже на половину.   
      Також триває збирання круп'яних культур. На сьогодні намолочено гречки 3,0 тис. тонн при середній врожайності 11,0 ц/га, проса – 0,3 тис. тонн, з середньою урожайністю 25,3 ц/га. 
      Крім того, проводиться збір технічних культур - соняшнику обмолочено  з площі 181,0 тис.га, намолочено 447,0 тис. тонн при середній врожайності 24,7 ц / га. Сої на сьогодні зібрано з площі 94,0 тис. га намолочено 162,3 тис. тонн, з середньою урожайністю – 17,3 ц / га, цукрових буряків накопано 280,0 тис. тонн  з середньою урожайністю 352,7 ц / га.  
      Посів озимих культур на зерно господарствами всіх форм власності проведено  на площі 162,2 тис.га (що становить 70,7% до прогнозу): озимої пшениці 150,3 тис.га, озимого ячменю 10,4  тис.га та  озимого жита 1,5 тис.га.  Крім того озимого ріпаку посіяно на площі  34,3 тис. 
Посівна кампанія в області продовжується.


10.10.2017

 

На 1 млрд гривень профінансовано агросектор 8 областей України через аграрні розписки


Станом на 12 вересня 2017 року обсяг фінансування за аграрними розписками сягнув 1 мільярда гривень. Про це Управління проінформував Ігор Дудка, координатор в Черкаській області Проекту “Аграрні Розписки в Україні” (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією).

Докладніше...
14.9.2017

 

Уряд прийняв програму підтримки фермерства 2018-2020


Сьогодні, 13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Концепція спрямована на створення організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, покращення матеріально-фінансового становища сільського населення. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
13.9.2017

 

Зарплата в агросекторі за липень поточного року більше на 41,4% ніж у липні 2016


За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата штатних працівників у сільському господарстві у липні 2017 року становила 6 293 гривні, що на 13,1% більше ніж у попередньому місяці. У порівнянні з липнем 2016 зростання склало 41,4%, інформує Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
31.8.2017

 

Інформація по 140 показникам землекористування стане доступна для громадян з 1 вересня


Уряд ухвалив реалізацію пілотного проекту - незабаром в Україні буде здійснюватися регулярний моніторинг ключових показників в сфері землекористування, інформація про які буде доступна громадянам. Відповідний проект постанови “Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” Уряд ухвалив на засіданні 23 серпня. Про це поінформувала прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

Докладніше...
29.8.2017

 

Потаське ХПП планує прийняти на збереження до 12 тис. т зерна від Аграрного фонду


Потаське хлібоприймальне підприємство (с. Поташ, Маньківський р-н), одне з підприємств Черкащини, що у 2017 році планує збільшити прийом до 12 тис. т зерна від Аграрного фонду України. Про це зазначено на офіційній веб-сторінці ПАТ "Аграрний фонд".

Докладніше...
22.8.2017

 

Канівський, Христинівський та Чорнобаївський райони лідирують за результатом збору ранніх зернових


За оперативними даними, станом на 17 серпня 2017 року обмолочено 268,8 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, що становить 100% до плану. Намолочено 1,0 млн. тонн зерна при середній врожайності 38,6 ц/га (в минулому році врожайність становила 52,1 ц/га). Лідируючі позиції посідають господарства: Канівського району – 46,2 ц/га, Христинівського району – 46,1 ц/га та Чорнобаївського району – 41,7 ц/га.

Докладніше...
17.8.2017

 

На Черкащині у господарстві ТОВ "Кищенці" мешкає корова-рекордистка


В господарстві ТОВ "Кищенці" (с. Кищенці, Маньківський р-н) мешкає корова-рекордистка, яка за 8 років свого життя та за 6 лактацій змогла дати 65 тис кг молока -  повідомив менеджер ферми Олександр Пісняк, про що інформує прес-служба Асоціації виробників молока, членом якої є зазначене товариство.

Докладніше...
11.8.2017

 

Уряд розширив держпідтримку на племінне свинарство


На засіданні Кабінету Міністрів України 9 серпня було прийнято рішення розширити дію державної підтримки на розвиток племінного свинарства шляхом внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
11.8.2017

 

Київстар та Мінагрополітики співпрацюватимуть у впровадженні новітніх технологій для аграрного сектору


Днями між Міністерством аграрної політики та продовольства України та АТ "Київстар" підписано Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати у впровадженні новітніх технологій у процеси виробництва в сільському господарстві. Особливістю Меморандуму є спільне формування сприятливих умов для розвитку дрібного фермерства та впровадження сучасної цифрової платформи для фермерів та агровиробників.

Докладніше...
10.8.2017

 

Аграрії Черкаської області намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю


За оперативними даними станом на 9 серпня 2017 року обмолочено 262 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, що становить 96,8% до плану, намолочено 1,0 млн. тонн зерна при середній урожайності 38,2 ц/га (в минулому році середня урожайність становила 51,5 ц/га).

Докладніше...
9.8.2017

 

У Мінагрополітики розпочали роботу над Стратегією розвитку галузі тваринництва до 2030 року


Стратегія розвитку галузі тваринництва на період до 2030 року буде розроблена Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з представниками Мінекономрозвитку, Мінфіну, МОЗ, Держпродспоживслужби, ДРС, НААН, інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади та громадських організацій у галузі тваринництва. Про це інформує прес-служба відоства.

Докладніше...
4.8.2017

 

Мінагрополітики запрошує громадськість до обговорення концепції розвитку фермерських господарств та кооперації


Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 року». Метою цього проекту Концепції є створення правових, економічних та організаційних умов малих виробників сільськогосподарської продукції та їх об’єднань, підвищення їх продуктивності, доходності, модернізації, диверсифікації сільськогосподарської діяльності, нарощення доданої вартості та доступу до фінансів.

Докладніше...
4.8.2017

 

Спеціалістів з агротуризму, сільського та лісового господарства Ізраїль запрошує на навчання


Посольство Держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсу на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі.

Докладніше...
2.8.2017

 

 1 2 3 4 5Наші друзі