AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Аграрні новини на 2017 рік.На 1 млрд гривень профінансовано агросектор 8 областей України через аграрні розписки


Станом на 12 вересня 2017 року обсяг фінансування за аграрними розписками сягнув 1 мільярда гривень. Про це Управління проінформував Ігор Дудка, координатор в Черкаській області Проекту “Аграрні Розписки в Україні” (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією).

Докладніше...
14.9.2017

 

Уряд прийняв програму підтримки фермерства 2018-2020


Сьогодні, 13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Концепція спрямована на створення організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, покращення матеріально-фінансового становища сільського населення. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
13.9.2017

 

Зарплата в агросекторі за липень поточного року більше на 41,4% ніж у липні 2016


За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата штатних працівників у сільському господарстві у липні 2017 року становила 6 293 гривні, що на 13,1% більше ніж у попередньому місяці. У порівнянні з липнем 2016 зростання склало 41,4%, інформує Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
31.8.2017

 

Інформація по 140 показникам землекористування стане доступна для громадян з 1 вересня


Уряд ухвалив реалізацію пілотного проекту - незабаром в Україні буде здійснюватися регулярний моніторинг ключових показників в сфері землекористування, інформація про які буде доступна громадянам. Відповідний проект постанови “Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” Уряд ухвалив на засіданні 23 серпня. Про це поінформувала прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

Докладніше...
29.8.2017

 

Потаське ХПП планує прийняти на збереження до 12 тис. т зерна від Аграрного фонду


Потаське хлібоприймальне підприємство (с. Поташ, Маньківський р-н), одне з підприємств Черкащини, що у 2017 році планує збільшити прийом до 12 тис. т зерна від Аграрного фонду України. Про це зазначено на офіційній веб-сторінці ПАТ "Аграрний фонд".

Докладніше...
22.8.2017

 

Канівський, Христинівський та Чорнобаївський райони лідирують за результатом збору ранніх зернових


За оперативними даними, станом на 17 серпня 2017 року обмолочено 268,8 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, що становить 100% до плану. Намолочено 1,0 млн. тонн зерна при середній врожайності 38,6 ц/га (в минулому році врожайність становила 52,1 ц/га). Лідируючі позиції посідають господарства: Канівського району – 46,2 ц/га, Христинівського району – 46,1 ц/га та Чорнобаївського району – 41,7 ц/га.

Докладніше...
17.8.2017

 

На Черкащині у господарстві ТОВ "Кищенці" мешкає корова-рекордистка


В господарстві ТОВ "Кищенці" (с. Кищенці, Маньківський р-н) мешкає корова-рекордистка, яка за 8 років свого життя та за 6 лактацій змогла дати 65 тис кг молока -  повідомив менеджер ферми Олександр Пісняк, про що інформує прес-служба Асоціації виробників молока, членом якої є зазначене товариство.

Докладніше...
11.8.2017

 

Уряд розширив держпідтримку на племінне свинарство


На засіданні Кабінету Міністрів України 9 серпня було прийнято рішення розширити дію державної підтримки на розвиток племінного свинарства шляхом внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
11.8.2017

 

Київстар та Мінагрополітики співпрацюватимуть у впровадженні новітніх технологій для аграрного сектору


Днями між Міністерством аграрної політики та продовольства України та АТ "Київстар" підписано Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати у впровадженні новітніх технологій у процеси виробництва в сільському господарстві. Особливістю Меморандуму є спільне формування сприятливих умов для розвитку дрібного фермерства та впровадження сучасної цифрової платформи для фермерів та агровиробників.

Докладніше...
10.8.2017

 

Аграрії Черкаської області намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю


За оперативними даними станом на 9 серпня 2017 року обмолочено 262 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, що становить 96,8% до плану, намолочено 1,0 млн. тонн зерна при середній урожайності 38,2 ц/га (в минулому році середня урожайність становила 51,5 ц/га).

Докладніше...
9.8.2017

 

У Мінагрополітики розпочали роботу над Стратегією розвитку галузі тваринництва до 2030 року


Стратегія розвитку галузі тваринництва на період до 2030 року буде розроблена Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з представниками Мінекономрозвитку, Мінфіну, МОЗ, Держпродспоживслужби, ДРС, НААН, інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади та громадських організацій у галузі тваринництва. Про це інформує прес-служба відоства.

Докладніше...
4.8.2017

 

Мінагрополітики запрошує громадськість до обговорення концепції розвитку фермерських господарств та кооперації


Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 року». Метою цього проекту Концепції є створення правових, економічних та організаційних умов малих виробників сільськогосподарської продукції та їх об’єднань, підвищення їх продуктивності, доходності, модернізації, диверсифікації сільськогосподарської діяльності, нарощення доданої вартості та доступу до фінансів.

Докладніше...
4.8.2017

 

Спеціалістів з агротуризму, сільського та лісового господарства Ізраїль запрошує на навчання


Посольство Держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсу на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі.

Докладніше...
2.8.2017

 

Держпродспоживслужба посилює роботу з наближення законодавства України до вимог ЄС


Відбулася зустріч Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з представниками «Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС» щодо налагодження співробітництва у сфері проведенню євроінтеграційних реформ в Україні. Така співпраця відбувається в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті сприяння проведенню євроінтеграційних реформ в Україні, донесенні думки та рекомендацій громадськості - повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Докладніше...
26.7.2017

 

Хід жнивної кампанії станом на 26.07.2016 (оперативні дані)


Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про хід жнивної кампанії на Черкащині.

Докладніше...
26.7.2017

 

Сільськогосподарські підприємства області продовжують збір ранніх зернових та зернобобових культур


Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про хід польових робіт на Черкащині (оперативні дані).

Докладніше...
21.7.2017

 

Батьківщина Тараса Шевченка - Моринці у фіналі "Неймовірних сел України 2017"


Село Моринці Зевенигородвського району приймає учать у фіналі Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2017". Інформація про подію розміщена на сайті AgroPortal.ua

Докладніше...
18.7.2017

 

Замовлення Аграрного фонду на 1 млрд гривень дозволило відновити роботу 3 хімпідприємства "Остхему"


Завдяки замовленню ПАТ "Аграрний фонд" на 1 мільярд гривен, 3 хімічні підприємства групи "Ostсhem", які випускають близько 80% мінеральних добрив на українському ринку, відновили свою роботу. Про це інформує прес-служба ПАТ "Аграрний фонд".

Докладніше...
12.7.2017

 

У Раді зареєстровано законопроект про сільськогосподарську кооперацію


У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" № 6527. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

 

Докладніше...
11.7.2017

 

Черкащина в трійці областей з найбільшою урожайністю


Сільськогосподарські підприємства Черкаської області з 3 липня розпочали збір ранніх зернових та зернобобових культур. За оперативними даними Міністерства аграрної політики та продовольства України наша область знаходиться в трійці областей з найбільшою урожайністю. Про це інформує прес-служба відомства.

 

Докладніше...
5.7.2017

 

Європарламент проголосував за збільшення квот на українську агропродукцію


Депутати Європейського парламенту проголосували за збільшення обсягів тимчасових додаткових торгових преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Про це йде мова на офіційному веб-сайті Європейського парламенту.

Докладніше...
5.7.2017

 

Законопроект про державний контроль в сфері безпечності та якості харчових продуктів підписано Президентом України


30 червня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №0906 «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин», відтепер це закон 2042-VIII. Про це інформує прес-служба Мінагрополітики України.

Докладніше...
3.7.2017

 

Повідомлення про конкурсну закупівлю послуг з вирощування кролів


З метою впровадження проекту “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів”, що фінансується Європейським Союзом у рамках грантової програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”, управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації оголошує конкурсну закупівлю послуг з вирощування кролів.

Докладніше...
30.6.2017

 

Золотоніський маслокомбінат пройшов міжнародну сертифікацію щодо безпечності продукції


ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» пройшов міжнародний сертифікаційний аудит за системою безпечності управління харчових продуктів згідно вимог FSSC 22000:2015. Про це повідомила прес-служба групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входить підприємство.

Докладніше...
29.6.2017

 

Сьогодні КМУ затвердив для ПАТ "Аграрний фонд" фінплан на поточний рік


Кабінет Міністрів України затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2017 рік. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду сьогодні. Про це повідомляє прес-служба товариства.

Докладніше...
21.6.2017

 

ПрАТ "Черкасирибгосп" отримав дозвіл на експорт продукції до Молдови


ПрАТ "Черкасирибгосп" (Жашківський р-н, с. Бузівка) надано право експорту продуктів тваринного походження до Республіки Молдова.  Про це йдеться у повідомленні Національного агентства з безпечності харчових продуктів Республіки Молдова від 26.04.2017 № 01-6/857.

 

Докладніше...
19.6.2017

 

Повідомлення про конкурсну закупівлю поголів’я чистопородного ремонтного молодняку кролів (продовжено термін прийому пропозицій)


З метою впровадження проекту “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів”, фінансованого Європейським Союзом у рамках грантової програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”, управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації оголошує конкурс щодо закупівлі та приймає пропозиції від зацікавлених осіб на постачання  поголів'я чистопородного ремонтного молодняку кролів.

Докладніше...
19.6.2017

 

Мінагрополітики запускає допоміжний інформаційний ресурс для широкого кола користувачів


Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з представниками Офісу підтримки реформ (RST) та за сприянням Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) створили допоміжний інформаційний ресурс для всіх стейкхолдерів агросектору. Про це інформує прес-служба відомства.

Докладніше...
13.6.2017

 

Продається екоферма (інформація для ознайомлення)


В с. Шевченкове Звенигородського р-ну, Черкаської обл. лише в хороші руки продається екоферма для самодостатнього життя в екологічному місці та сімейного бізнесу. Ми орієнтуємося на вирощення органічної продукції та виготовлення сухофруктів і залишаємо тобі плодючу землю, яку не труїли хімікатами, та готовий бізнес.
 

Докладніше...
13.6.2017

 

Комісія при Мінекономрозвитку затвердила перелік техніки з 20% компенсацією


Комісія при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Укрїни затвердила перелік сільськогосподарської техніки українського виробництва, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету. Про це інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
12.6.2017

 

 1 2 3 4Наші друзі