AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Потаське ХПП планує прийняти на збереження до 12 тис. т зерна від Аграрного фондуПотаське хлібоприймальне підприємство (с. Поташ, Маньківський р-н), одне з підприємств Черкащини, що у 2017 році планує збільшити прийом до 12 тис. т зерна від Аграрного фонду України. Про це зазначено на офіційній веб-сторінці ПАТ "Аграрний фонд".

Як зазначено в повідомленні, за інформацією директора ПХП ДАК «Хліб України» Олександр Кучеренко, минулого року на ПХП зберігали 8 тис. зерна ПАТ «Аграрний фонд».

«Минулого року "Аграрний фонд" завіз 8 тис. т пшениці, яку ми зберігали до весни. Пшениця весною була високої якості. Порушень ані з боку елеватора, ані "Аграрного фонду" при розрахунках не було», — зазначив він.

За його словами, кожного року обсяги співпраці зростають.

«Сьогодні тенденція йде до зростання. Я думаю, що цьогоріч буде 10-12 тис. т зерна, яке заготовить "Аграрний фонд". Аграрії регіону везуть переважно пшеницю. Однак елеватор може забезпечити зберігання всієї лінійки продукції по форварду "Аграрного фонду": кукурудзу, гречку, жито», ― наголосив Кучеренко.

За його оцінками, програмою Фонду користуються і великі, і малі агропідприємства.

«Нам вигідно працювати з "Аграрним фондом", тому що він зберігає зерно і від цього елеватор отримає прибуток. Фермери, зі свого боку, отримують своєчасний і прозорий розрахунок», — пояснює він.

Як повідомив начальник Черкаського відділення «Аграрного фонду» Олег Суходольський, кількість учасників програми в регіоні з року в рік зростає. У 2017 році «Аграрний фонд» на Черкащині законтрактував рекордні 55 тис. т продовольчої пшениці 2 та 3 класу.

За його словами, це пояснюється рядом переваг. Перше ─ заставу у вигляді майбутнього врожаю. Друге ─ невелика кількість документів, які потрібні для отримання коштів. третій ─ швидке і в більшості випадків позитивне рішення. Четверте ─ отримання 65% коштів протягом 5 днів з моменту підписання договору.

Олег Суходольський також додав, що розрахунок проводиться за ціною, яка склалася на ринку зернових. Крім того, є дві форми ─ з прив'язкою до курсу долара і без прив'язки. Остання має великий попит.

Суходольський розповів, що Аграрний фонд надалі розвиватиме форвардну програму. Один з таких кроків, якого чекають фермери, ─ введення товарного форварда у вигляді мінеральних добрив. Таким чином, резерв для приросту нових клієнтів є.

 

Довідково:

Потаське хлібоприймальне підприємство одночасно може зберігати 50 тис. т зернових і перевалювати за рік 150 тис. т.

Його виробничий арсенал дозволяє завантажувати 10 залізничних вагонів і одночасно приймати 2 тис. т зерна з полів.

На ХПП працює атестований персонал на сучасному обладнанні, а також у акредитована лабораторії підприємства.


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування