AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

На Черкащині у господарстві ТОВ "Кищенці" мешкає корова-рекордисткаВ господарстві ТОВ "Кищенці" (с. Кищенці, Маньківський р-н) мешкає корова-рекордистка, яка за 8 років свого життя та за 6 лактацій змогла дати 65 тис кг молока -  повідомив менеджер ферми Олександр Пісняк, про що інформує прес-служба Асоціації виробників молока, членом якої є зазначене товариство.

«Корова за кличкою Аліда відноситься до породи голштин. Справжня рекордистка нашого виробництва доїлася 2 585 днів», - підкреслив Олександр Пісняк.

Нагадаємо, що голштинська порода визнана однією з кращих світових селекцій ВРХ, а її представники завжди відрізняються значними удоями.

Олександр Пісняк також зазначив, що найкраща лактація цієї корови видалася першою і сягала 14 800 тонн молока, при цьому максимальний надій за добу сягав 41 кг молока.

За словами Ігоря Присяжнюка, ветеринарного лікаря АВМ, середньостатистична продуктивність корови за життя в Україні сягає близько 20 тонн, а тому вищезгаданим результатом можна тільки пишатися.

Довідка:

ТОВ «Кищенці» - одна із передових ферм в Україні, де виробляють молоко екстра гатунку. Господарство входить до ТОП-100 передових аграрних підприємств України. Керівник підприємства - Корнеліс Хузінха.

ТОВ «Кищенці» займається тваринництвом, рослинництвом, вирощуванням зернових та технічних культур. У своєму володінні має 16 000 га сільськогосподарських земель, де вирощує 2 226 голів ВРХ. Середній річний надій на фуражну корову становить 9 000 кг.

 


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування