AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Квітникарство » Хобі » Запитання читачів


Запитання читачів


1. Які з цибулинних квітів висаджують навесні, а які восени?

Посадка навесні: лілії, гладіолуси, жоржини, бегонії, канни, кали, ліатріси, фрезії, анемони, жовтці, іриси, кореневища багаторічників.

Посадка восени: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, лілії, рябчики, анемони, багаторічники.

2. На яку глибину висаджують цибулини квітів та які терміни посадки?

Глибина посадки залежить від величини цибулин. Як правило, це три висоти цибулини. Восени висаджують, коли температура опускається нижче 15°С. Тюльпани можна висаджувати до тих пір, поки не замерзне ґрунт. Навесні посадка починається з кінця березня. За виключенням жоржин, канн, бегоній. Їх висаджують у травні.

3. Які добрива вносяться в газон на початку весняного сезону?

Перша підгодівля газону проводиться в кінці березня - на початку квітня азотвмісними добривами, з метою швидкого наростання зеленої маси. Норма внесення: аміачна селітра - 3,5-4 кг/сотку; карбамід - 1,5-2 кг/сотку. Необхідна кількість рівномірно розподіляється по всій площі газону. Через два тижні, після першого внесення, необхідно внести комплексні добрива (NPK +мікроелементи). Норма внесення: згідно інструкції, що додається, на упаковці з добривами. Після внесення добрив необхідно добре пролити газон!

Шановні читачі, якщо у вас виникли запитання чи ви бажаєте дізнатися про якісь квіти чи їх вирощування, надсилайте листи на адресу редакції.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування