AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Запитання читачів


1. Які з цибулинних квітів висаджують навесні, а які восени?

Посадка навесні: лілії, гладіолуси, жоржини, бегонії, канни, кали, ліатріси, фрезії, анемони, жовтці, іриси, кореневища багаторічників.

Посадка восени: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, лілії, рябчики, анемони, багаторічники.

2. На яку глибину висаджують цибулини квітів та які терміни посадки?

Глибина посадки залежить від величини цибулин. Як правило, це три висоти цибулини. Восени висаджують, коли температура опускається нижче 15°С. Тюльпани можна висаджувати до тих пір, поки не замерзне ґрунт. Навесні посадка починається з кінця березня. За виключенням жоржин, канн, бегоній. Їх висаджують у травні.

3. Які добрива вносяться в газон на початку весняного сезону?

Перша підгодівля газону проводиться в кінці березня - на початку квітня азотвмісними добривами, з метою швидкого наростання зеленої маси. Норма внесення: аміачна селітра - 3,5-4 кг/сотку; карбамід - 1,5-2 кг/сотку. Необхідна кількість рівномірно розподіляється по всій площі газону. Через два тижні, після першого внесення, необхідно внести комплексні добрива (NPK +мікроелементи). Норма внесення: згідно інструкції, що додається, на упаковці з добривами. Після внесення добрив необхідно добре пролити газон!

Шановні читачі, якщо у вас виникли запитання чи ви бажаєте дізнатися про якісь квіти чи їх вирощування, надсилайте листи на адресу редакції.

Тропічна квітка любові


Цю квітку ще називають «жіночим щастям». Адже за повір
ям, разом з її появою в дім приходять злагода та любов. Та своїй популярності спатифіліум завдячує насамперед незвичайній екзотичній красі та непримхливості.

Існує повір’я, що спатифіліум найкраще дарувати молодій жінці, якій він обов’язково принесе вдачу – незаміжній допоможе знайти судженого, а тій, у котрої нема дітей – завагітніти. При відсутності в домі любові та поваги, постійних чварах і суперечках квітка гине. Тому, щоб улюблена рослинка цвіла і радувала господарів, потрібно підтримувати в домі атмосферу любові.

Магія вишитого рушника



Сивіють і народжуються роки, минають століття... Однак у побуті значну, а часом і вирішальну роль продовжують грати прості речі, якими користувалися ще наші далекі предки.

 

       Полотнище – обрус - було для них і скатертиною, і вузликом, де зберігалися харчі, і при необхідності елементом одягу, і оздобою оселі. З часом це полотнище стали називати рушником („ручником”). Чому так? Бо рушники руками були виткані і вишиті, руки знаходили їм застосування в побуті, врешті-решт неможливо уявити собі господиню, яка хоча б раз на день не доторкнулася того чи іншого рушника.

     „Хата без рушника, що сім’я без дітей”, - говорили в народі. Майже в кожній, навіть найбіднішій оселі, завжди на видному місці висіло декілька видів рушників. „Утирач” використовувався для рук і обличчя, „стирок” - для посуду, стола і лав, „покутник” і „кільковий” – для оздоблення стін, покуті („рушник на кілочку – хата у віночку”), „божник” – для дорогих ікон.


ОГОРОДНЄ ДИВО "ГУЛЯЙПОЛЯ"

   Тернопільський садівник-огородник на приміській ділянці вирощує гігантські врожаї.
Найважче йому буває на ринку, коли розставляє біля себе вирощене на дачі. Найважче тому, що і його, 75-річного мешканця Тернополя Михайла Рибака, і вирощену ним городину одразу ж обступають люди. І кожен розпитує Михайла Федоровича: звідки він привіз отакі картоплю, моркву, буряки, цибулю.
Покупці беруть плоди в руки, ставлять їх на ваги і не вірять своїм очам. Як таке може бути, щоб одна картоплина заважила до півтора кілограми? Напевно, хімія свою роль зіграла, - думають. Михайло Федорович пропонує скептикам перевірити плоди на вміст хімікатів...

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування