AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Власний дім » ТЕРМОДІМ – ТЕПЛО Й ЗАТИШНО В НІМ


ТЕРМОДІМ – ТЕПЛО Й ЗАТИШНО В НІМ

    Це будинок, стіни якого складені з порожнистих пенополістирольних блоків, залитих важким бетоном. Такі блоки називаються термоблокамі і є, по суті, нез’ємною опалубкою. Пінополістирол абсолютно нешкідливий, екологічно чистий матеріал.

   Україна перша з країн СНД прийняла 1995-го року державні будівельні норми, що регламентують всі питання будівництва будинків з пенополістирольних блоків нез’ємної опалубки. По нормах, що діють на сьогоднішній день, в Україні дозволено будівництво ТЕРМОДОМІВ заввишки до п'яти поверхів. Полістирол, з якого зроблені термоблоки – чудовий утеплювач. 10 сантиметрів пінополістиролу за теплоізоляційними властивостями рівнозначні 2,5 м бетону або 1,8 м стандартної цегельної стіни! Це дозволяє понизити витрати матеріалів у 2-3 рази, а трудовитрати – більш ніж в 10-12 разів!

    Довідково. Будівельна і торговельна компанія «Забудова» пропонує широкий спектр послуг від капітального будівництва і виготовлення металоконструкцій до різного виду оздоблювальних і фасадних робіт. Також можна замовити металопластикові конструкції і різні будматеріали, будівельну хімію, сухі будівельні суміші, гіпсокартонні конструкції, оздоблювальні матеріали – завжди за цінами нижче ринкових.

    Тонші, але тепліші стіни дозволяють збільшувати площу житла – стандартні 36 квадратних метрів у цегельному будинку перетворюються на пенополістирольному, при тих же зовнішніх розмірах, в 42 метри! Для будинків з пінополістиролу годиться будь-яка система опалювання і кожна з них дозволить заощадити чималі кошти.

З цього матеріалу можна споруджувати будинки в будь-яких кліматичних умовах – у спеку в нім прохолодно, в мороз – тепло. Більш того, зводити будинки можна і взимку – на властивості пінополістиролу погода практично не впливає. Заливка бетону всередину, завдяки конструкції блоків, відбувається як у вертикальному, так і в горизонтальному напрямі, утворюючи свого роду монолітну бетонну решітку. Термоблок полістиролу служить свого роду термосом для залитого бетону і надійно захищає його від морозу.

Будувати можна все, що будується з цегли: будинки, підвали, підсобні будівлі, басейни, а так само і промислові будівлі без додаткової гідроізоляції.

    Будівництво ТЕРМОДОМУ нагадує складання іграшкового будинку з кубиків: замість громіздкої ваговитої техніки - досить прості підручні засоби. При цьому коробку двоповерхової будівлі кілька робітників можуть звести за 3 тижні. Пінополістирол значно легший в суто інженерному відношенні: при тій же міцності вага стіни ТЕРМОДОМУ значно менша - квадратний метр стандартної цегельної стіни важить 960 кг, квадратний метр залитих блоків – 350 кылограмів.

    Витрата цементу, між іншим, також значно менша в порівнянні зі звичною цегельною кладкою. Така економія дозволяє використовувати полегшені фундаменти і значно прискорити темпи будівництва. Надійність стін сумнівів не викликає – забитий в стіну дюбель витримує навантаження 70-80 кг, що дозволяє без жодних проблем вирішувати питання підвіски шаф, килимів тощо.

    Стіна витримує бетонні перекриття великих розмірів і відповідної ваги, що використовуються для будівництва промислових будівель. Просто вирішується питання прокладки комунікацій: труб, електродротів тощо. Пластикові каналізаційні труби прокладаються в блоках перед тим, як всередину заливається бетон. Застиглий бетон захищає труби, що гарантує їх безаварійну службу протягом всього терміну експлуатації будівлі. Для прокладки електродротів досить прорізати звичайним ножем канавку необхідного розміру, прокласти трубу або кабель і закрити це місце облицюванням.

    Пластичність полістиролу дозволяє реалізовувати практично будь-яку, найнеймовірнішу фантазію. Тому замість громіздких конструкцій з'явилися легкі витончені деталі прикраси будівель. ТЕРМОДІМ може мати стіни будь-якої конфігурації. Якщо поворот стіни потрібно зробити, скажімо під кутом 90 градусів, термоблок легко розрізати за допомогою звичайної пили прямо на будмайданчику.

    Легко вирішується питання оздоблення – пенополістирольна стіна особливої підготовки не вимагає. Для внутрішніх робіт найчастіше використовують штукатурку, деревностружкові плити, вагонку, гіпсокартон або декоративну плитку. Зовні – цементну шубу, штукатурку, облицювальну плитку, вініловий сайдінг.

На цьому можливості нового будівельного матеріалу не вичерпуються. Пінополістирол має ще й ідеальні звукоізоляційні якості.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування