AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Власний дім » Мобільне житло позбавляє клопоту


Мобільне житло позбавляє клопоту

    Будівництво навіть садового чи дачного будинку в більшості з нас асоціюється з величезним клопотом. Вічний головний біль із узгодженням і затвердженням проектної документації. Метушня з пошуком та доставкою якісних будматеріалів. Навіть якщо ви вже все знайшли й привезли - немає аніякої гарантії, що наймані вами будівельники не зіпсують ваші засоби й задуми. Відтак новосілля та довгоочікуваний відпочинок на природі може затягнутися на довгі роки.

    А можна зателефонувати або завітати до будівельної компанії «ПримаБуд» і розповісти, яким ви бачите свій майбутній будиночок, переглянути чимало цікавих проектів, зразків будівельних та оздоблювальних матеріалів. Обрати бажане. Укласти договір. Протягом 10-30 днів в залежності від складності оздоблювання ви отримаєте ключі від бажаного будинку. І ніякого будівельного безладу не буде на вашій ділянці.

    Все в одному

    Вам спорудять і доставлять практично змонтований з легких, але міцних та довговічних конструкцій будинок. В його основі – металевий каркас, всередині котрого закладений утеплювач - мінеральна або базальтова вата. Утеплювач зовні закривається гідробар’єрною, а внутрішньо – паробар’єрною захисною плівкою. Задля зовнішнього оздоблення стін – оцинкований лист з кольоровим захисним полімерним покриттям, або пластикові сайдинг-панелі, або елементи з дерева – блок-хаус. Матеріали внутрішнього оздоблення – дерев’яна або пластикова вагонка, ламінована вагонка МДФ, гіпсокартон, OSB-плити. Можна вибирати й вибирати ще. Підлога – лінолеум, ламінат, паркет. І це ще не все. Будинок оснащується металопластиковими вікнами й металевими зовнішніми дверима, системою автоматичного електричного опалення, системою кондиціювання повітря. Передбачено кухню з сучасними вбудованими приладами, душову кабіну з підігрівом води, санвузол. Не буде проблем і з електрикою (мідні кабелі з подвійною ізоляцією), адже вона вмонтовується сховано в стіни. Світильники, добірні елементи та інші елементи декору та прикраси ви матимете змогу підібрати на власний смак.

 

Переваги мобільності

Спорудження капітального будинку передбачає купу проектних узгоджень та дозволів. На їх оформлення ви витратите чимало часу й грошей. Але мобільний будинок вважається тимчасовим і його встановлення не потребує узгоджень у багатьох кабінетах. Достатньо мати на нього технічний паспорт, який додається разом із будинком від будівельної компанії «ПримаБуд». При бажанні ви можете згодом переставити будинок в інше місце, там, де вам зручно. З внутрішніми комунікаціями бідкатися не доведеться. І електрика, і сантехника у зборі. Усі комунікації виведені на стіни будинку. Головне, щоб поруч були зовнішні мережі, до яких можна підключитися.

Часткова оплата та пільговий кредит

Будівельна компанія «ПримаБуд» пропонує своїм клієнтам гнучкі й зручні способи оплати, які передбачають виготовлення, доставку й монтаж мобільного будинку на будь-якій території України. Достатньо передплатити 50-70% вартості, а решту - після повного закінчення робіт. Є навіть змога оформити довгостроковий кредит до 15 років під найменші відсотки, які в перший рік дорівнюють нулю.

Словом, варто скористатися перевагами мобільного житла і, як говорять вдячні клієнти, отримати «будиночок за 1 день». Отже, доки одні будують капітальний дім роками, другі насолоджуються життям вже зараз.

                                                                         Володимир МАЙСТЕРЧУК

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування