AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Квітникарство » У кімнатних рослини теж є зима


У кімнатних рослини теж є зима

 
Ви даремно думаєте, що ваші кімнатні рослини не відчувають сезонності. І хоча вони не ростуть у відкритому ґрунті, клімат для них незмінний. та все ж вони розуміють, що настала зима.

 В багатьох із нас кімнатні квіти стоять на підвіконні, тож взимку цілком можливе переохолодження земляної грудки. Щоб його уникнути, вазони потрібно встановити на поміст з дерев'яних рейок або підставки заввишки 2-3 сантиметри.

 Пеларгонії, фуксії і олеандри взимку варто розмістити в найпрохолоднішому місці кімнати і поливати дуже помірно, щоб не викликати передчасного росту. Коли у гіппеаструмів квіткові стрілки досягають 10 см, їх ставлять ближче до світла і починають поливати теплою водою у міру підсихання ґрунту. Корисно підживлювати рослини 0,2%-ним розчином повного мінерального добрива.

 Цикламени розташовують на східних або південних вікнах при 15-18°С, поливають в піддон водою кімнатної температури. Відцвітаючі сенполії ставлять у прохолодне світле місце, земляну грудку зволожують помірно, поверхню періодично розпушують. Щоб продовжити цвітіння цих рослин, їх необхідно досвічувати (12-14 годин) люмінесцентними лампами.

Фікуси поливають помірно, оскільки від зайвої вологості ґрунту нижнє листя обпадає. Циперусам потрібно досить багато води, проте з піддонів її необхідно періодично зливати, щоб не підгнили корені. Філодендрони, монстери і сциндапсуси не припиняють свого росту навіть узимку, тому їх регулярно поливають і підживлюють слабким (0,1-0,2%-ним) розчином мінеральних добрив. Папороті, нефролепіси і адіантуми розташовують на добре освітленому місці, щодня обприскують, систематично зволожують ґрунт у горщиках, не допускаючи пересушування. Орхідеї з квітконосами, що розвиваються, регулярно поливають, не доводячи до зморщення цибулин, і ставлять в світлому прохолодному місці. Азалії у стадії бутонізації поміщають в теплу кімнату (18-23°С), рівномірно поливають і щодня обприскують. Щоб камелії не скинули бутони і зацвіли, їх містять у прохолодному приміщенні (12-15°С) і так само, як азалії, поливають і обприскують.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування