AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Зберегти природу і здоров'я людини


Сільськогосподарські культури, як і всі живі організми, потребують нашого захисту, адже вони страждають від захворювань, потерпають від шкідників і часто від цього гинуть. Тому без комплексу агротехнічних, механічних, біологічних і хімічних заходів неможливо отримувати очікувані врожаї. 

Зелені добрива задля родючості й від колорадів


«Добривна проблема» для невеликих сімейних, фермерських, особистих господарств є не менш актуальною, ніж для великотоварних виробників сільськогосподарської продукції.

Старожилам, які здебільшого залишилися в селах, вже не під силу утримувати корівку або кабанчика. Відтак, залишившись без основних джерел органічних добрив, селяни змирилися з падінням урожайності на своїх ділянках. До мінеральної ж «альтернативи» у невеликих, як правило, сімейних господарствах ставляться з недовірою. Бо ж самим доводиться їсти продукти з власного городу, рідних і близьких годувати. Покупці, що йдуть на ринок «по домашнє», теж навчені не кидатися на чепурненькі, немов з картинки, плоди та овочі. У людей логічно виникає запитання: чи можна їсти те яблуко чи капусту, що черви обминають?

Виробництву біоетанолу відкрито дорогу у майбутнє

    Не є секретом, що енергетика України значною мірою залежить від імпортованих енергоносіїв, серед яких особливе місце займають нафта, газ, бензин чи дизельне паливо. Якщо врахувати те, що ці ресурси не відновлюються, а їх природні запаси з року в рік постійно зменшуються, настане час, коли видобуток викопних джерел енергії буде скорочуватись, а ціни в найближчій перспективі інтенсивно зростатимуть. Варто також зважити на бонуси щодо зменшення шкідливих викидів в атмосферу, передбачені за Кіотським протоколом.

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування