AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Контакти


Газета «Аграрна Країна» – всеукраїнське кольорове інформаційно-рекламне видання для успішних селян, фермерів і підприємців аграрного сектора. Обсяг – 24 сторінки формату А4. Наклад – 5 000 примірників.  
Вже п’ятий рік наші передплатники гарантовано отримують ексклюзивну, актуальну інформацію щодо стану аграрного ринку України; новітніх технологій вирощування сільгоспкультур, систем захисту рослин від шкідників, боротьби з хворобами та бур’янами, все про добрива та технічне забезпечення агро виробництва. Практично кожний номер цієї газети висвітлює успішну роботу і досвіду фермерських господарств, а також ведення агробізнесу, підприємництва на селі. Вона може сприяти кожному передплатнику в розвитку його бізнесу, пошуку партнерів, в просуванні на внутрішньому ринку його торгової марки, в представленні нових технологій, тощо. Цільова аудиторія – керівники фермерських господарств, бізнесмени і приватні підприємці – саме ті, хто сьогодні самостійно приймають рішення на селі. 
Газета «Аграрна країна» завжди готова надати вам можливість виступити на своїх сторінках, а в разі необхідності – на правити спеціального кореспондента на підприємство, фірму, організацію для висвітлення проблеми, яка Вас турбує.
Газета розповсюджується через «Укрпошту» за передплатою (вартість місячної передплати – 5 грн.).

 

 

 

 

 Поштова адреса :
01001, Київ 1, а/с 304
Україна, Київ

Головний редактор:
Людмила Лебідь
[email protected]

 (044) 223-69-25

 (066) 214-21-52

Редакція:

 
 

 

Передплатний індекс:

94874 

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування