AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Квітникарство » Вона просить звертатись на «ти


Вона просить звертатись на «ти


 

 Вже понад 30 років для багатьох із нас незмінним атрибутом новорічних свят є кінострічка Ельдара Рязанова «Іронія долі або З легкою парою!». Хоча фільм вже давно потрапив до розряду «ретро», та й сьогодні його з цікавістю переглядають люди різних поколінь.

 

Легкий комедійний сюжет, професійна гра акторів – все це стало запорукою популярності кінострічки. Та все ж особливого шарму їй надала участь чарівної польської актриси Барбари Брильської...

Барбара народилася 5 червня 1941 року у невеличкому польському містечку Скотники. У дитинстві захоплювалася живописом і займалася у художньому ліцеї. Першу свою роль зіграла в 15 років у фільмі «Калоші щастя». Хоча роль була епізодичною, та відтоді у серці дівчини зародилося бажання присвятити себе акторській професії.

Вона почала займатися в театральному гуртку, потім у Лодзинській вищій театральній школі. А в 1967 році закінчила Варшавську вищу школу театру, кіно і телебачення.

Першою крупною роллю молодої актриси стала кінострічка «Їх будні» (1963 р.). Потім вона блискуче зіграла роль жриці Астарти у фільмі «Фараон» за однойменним романом Болеслава Пруса. А найбільшої слави актрисі принесла скандальна стрічка «Анатомія любові».

Барбара знімалась у фільмах радянських, чеських і болгарських режисерів. Та особливо популярною акторка стала,

 

зігравши роль Наді у кінострічці «Іронія долі або З легкою парою!». Фільм радянські глядачі побачили 1 січня 1976 року – 34 роки тому. І відразу ж вчителька російськоi літератури Надя Шевельова закохала в себе все чоловіче населення шостої частини суші. Дівчата шили собі плаття, як у Наді, а в димчастих лисячих шапках взагалі ходила в ті часи половина СРСР.

Чотири роки тому пані Барбара знялася у Києві в новорічному кінофільмі «Дивне Різдво», де зіграла головну роль «божевільної» вдови Самойлової. Режисер Максим Паперник був у захваті від того, що відома актриса з легкістю погодилася знятися у його фільмі. А члени знімальної групи згадують, як вона просила звертатись до неї тільки на «ти» і взагалі вела себе зовсім не як вередлива зірка. Барбара завжди була чемною, врівноваженою, невибагливою до їжі та умов проживання. Єдине, що відрізняло її з-поміж інших – акторка надзвичайно багато палила.

Коли її запитали «чому?», відповіла, що неодноразово пробувала позбутися згубної звички та довго протриматися не вдавалося. Барбара не розповіла, що підштовхнуло її до нікотинової залежності. Причиною ж стала трагедія – загинула донька актриси, яку теж звали Барбарою. Сталося це 17 років тому. З того часу у серці жінки живе невтамовний біль. Добре, що до неї часто навідується син Людвиг, який в усьому допомагає і підтримує.

Незважаючи на перипетії долі, пані Барбара залишилася доброзичливою та співчутливою. Колеги по знімальному майданчику згадують, як вона жаліла бездомних собак і кішок. Носила їм сосиски з їдальні, а коли тварин забрали на «живодерню», цілий ранок пила валідол.

Останні роки актриса майже не знімається. Колись вона зізналась, що не вміє себе пропонувати режисерам. Чекає, поки вони зателефонують самі. А коли не дзвонять, втішає себе думкою, що й так знялася вже у близько 80 фільмах.

Коли у Барбари Брильської запитують про секрети її молодості та по-дівочому стрункої фігури, вона без найменшого кокетування відповідає, що обмежує себе у їжі, намагається більше рухатися. Особливо полюбляє спалювати калорії на своїй присадибній ділянці за 70 км від Варшави. Живе там по півроку, до пізньої осені. Радить усім, хто не хоче мати проблем із хребтом, працювати на землі. Спортом акторка не займається – не вистачає часу.

Цікаво, що улюблена страва кінозірки – заливний короп. Актриса зізнається, що не тільки полюбляє його, а й чудово готує на відміну від своєї героїні Наді. Та взагалі куховарить не часто. І це допомагає їй дотримуватися суворої дієти.

Пані Барбара завжди з теплотою згадує про своє перебування в Україні. Каже, що у нас надзвичайно доброзичливі та відкриті люди.

          Будемо сподіватись, що польська кінозірка ще порадує українських прихильників не тільки візитами, а й участю у нових стрічках вітчизняних режисерів.

 

 

                                                                        Людмила СВІТЛЕНКО 

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування