AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Квітникарство » Доларове дерево


Доларове дерево

По-науковому ця вічнозелена бульбова рослина з темно-зеленими м'ясистими листками, загостреними на кінці, називається «заміокулькас змієподібний». Та в народі її називають доларовим деревом і щиро вірять, що якщо така рослина є в домівці, то достаток родині гарантований. Лишається придбати таку рослину і на власному досвіді переконатися, чи правду говорять про магічні властивості цієї рослини притягувати гроші.

 Заміокулькас належить до сімейства ароїдних і походить з далекого острова Мадагаскар. Поверхня листа глянцева, стебла товсті, листя росте на них симетрично, по черзі. Рослина велика, виростає у квартирі у висоту близько 1-1,5 метри. Цвіте в кімнатних умовах, якщо йому надати відповідні умови, білими квітами. Невимогливий у догляді, але все ж таки має деякі потреби.

 Температура. Помірна, взимку переважно 16-18°C, але не нижче 12°C.

 Освітлення. Світле місце із розсіяним світлом. Влітку віддає перевагу розміщенню на свіжому повітрі - на балконі, в саду тощо. Взимку доведеться переставити вазон ближче до вікна.

 Полив. Помірний з весни до осені, але при цьому на піддоні не повинна залишатись вода, взимку поливати рідше, ґрунт має добре просохнути до наступного поливу. Заміокулькас легше переносить деяке пересушування, ніж застій води в ґрунті.

 Пересадження. Щорічно навесні. Ґрунт повинен бути досить поживним. Для молодих рослин - 1 частина дернової землі, 1 частина листової землі, 1 частина торф'яної і 1 частина піску. Можна додати трохи добре перепрілої перегнійної землі. Пересадження старих екземплярів заміокулькаса проводять кожні два роки навесні. Горщик для заміокулькаса повинен бути розмірним з кореневою системою. Гарний дренаж обов'язковий.

 Розмноження. Розподілом куща, листям, черешками. Вкорінення рослини може затягтися до 2-х місяців. 

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування