AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Власний дім » Прикраса вашого саду


Прикраса вашого саду

    Насіння висівають в домашніх умовах у дерев’яні, пластикові контейнери (попередньо їх слід продезінфікувати формаліном чи іншим антисептиком) чи на торф’яні таблетки. Земельна суміш повинна бути рихлою, легкою, утримувати вологу, та водночас пропускати зайву. Підходять будь-які землесуміші, крім надмірно кислих і вапняних.
Увага! Насіння петунії дуже маленьке. Після посіву його слід присипати шаром землі не товще 1-2 мм, або ж не присипати зовсім. Якщо ви придбали гранульоване насіння, то ні в якому разі його не розмочуйте і не перетирайте в руках, бо перетворите його на пил.
    Петунія висівається у злегка зволожений грунт і одразу оприскується з пульверизатора. Контейнери вкривають прозорим склом чи поліетиленовою плівкою та переносять у дуже світле місце. Якщо ви висіваєте петунію у лютому, то їй потрібне додаткове освітлення. Температура для проростання повинна бути 20-25°С. Поливати паростки у перший тиждень після сходження потрібно 1-2 рази з пульверизатора, далі полив можна скоротити, а кількість води збільшити.
Увага! Надмірна вологість може призвести до грибкового захворювання «чорна ніжка». При перших її проявах потрібно поливати вздовж стінок контейнера так, щоб вода практично не потрапляла на рослини. Поверхню ґрунту присипати сухим піском, а саджанці швидше розсадити.
     Після появи 1-2 листочків саджанці петунії розсаджують у торф’яні чи пластикові стаканчики. Розсада потребує особливого догляду. Землесуміш повинна бути постійно вологою для швидкого росту саджанців. Надмірне ж зволоження призведе до загибелі рослинок (коріння, листя та стебла починають загнивати). Також потрібно спушувати землю.
Підживлюють рослини вже через тиждень після розсаджування (1-2 рази на тиждень) основними добривами: комплексні водорозчинні, типу нітрофоски, Крісталіна, Растворіна, Кеміри тощо.
     70-90 день після висіву насіння петунії подарують вам свій цвіт.
Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування