AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Квітникарство » Турботи квітникаря


Турботи квітникаря


Незабаром прийдуть справжні холоди і тому потрібно потурбуватися про перезимівлю наших квітів. Зробити це потрібно вчасно і правильно. Для цього існує низка правил

У відкритому ґрунті в кінці жовтня на початку листопада слід закінчити укриття різних багаторічників, троянд, форзиції, рододендронів і інші. Посадки цибульових - лілій, нарцисів, тюльпанів — укривають листям. Зв'язують в пучки гілки декоративних кущів, щоб їх не зламав мокрий сніг.
Землю перекопують, стараючись не роздрібнювати, щоб в неї краще проникало повітря і атмосферні опади. Ділянки, призначені для посадки рослин весною, перекопують, вносячи органічні добрива.
Клубневі бегонії добре зберігати зимою в сухому торфі при температурі 15º. У канн можна не обтрушувати землю, а тільки зрізати листя і стебла і зберігати без просушування при температурі 10-12º.
Як тільки облетить листя з декоративних кущів, землю під ними потрібно розрихлити, вкопуючи сухе листя у верхній шар землі, обережно, щоб не пошкодити кореневу систему.
В оранжереях роблять перший посів глоксинії в неглибокі ящики, наповнені легкою, повітропроникною, поживною сумішшю (чорний торф і листяна земля). Зволожують посіви за допомогою дуже дрібного пульверизатора. Зверху ящик накривають склом, яке зрідка відкривають для провітрювання. Росткам глоксиній добре дати додаткове освітлення, щоб вони не витягнулись.
Вжодному разі не можна поливати кімнатні рослини холодною водою, вона повинна вистоятися не менше доби.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування