AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Рослинництво » Хочеш щедрий урожай? до «аптеки» завітай!


Хочеш щедрий урожай? до «аптеки» завітай!


Найсмачніші та найкорисніші фрукти й овочі – з власних саду й городу. Це своєрідний знак якості. Але чомусь у одного господаря врожай хоч на сільськогосподарську виставку подавай, а у іншого – зіпсований та поїдений жуками...

Одне з найбільш неприємних явищ, яке спіткає господарів під час вирощування врожаю, – це шкідливі комахи. Колорадський жук, дротяники, личинки хрущів, попелиці, гусінь та багато інших комах весь сезон «полюють» на рослини, знищуючи їх пагони, листя та плоди. Для вирішення цієї проблеми ТМ «Аптека садівника» від вітчизняного виробника - компанії «Укравіт», має в своєму арсеналі препарат-протруйник «Матадор Супер», яким обробляють саджанці та насіння перед висадкою у ґрунт. Цей препарат після однократної обробки перед садінням забезпечує надійний захист картоплі, а також томатів, капусти, баклажанів та перцю впродовж усього сезону. До того ж, «Матадор Супер» економічний: 30 г препарату вистачить на 40 кг картоплі та достатньо обробити ним лише 30-40% поверхні кожної бульби. Це забезпечить надійний захист рослини на весь вегетаційний період. Застосувавши «Матадор Супер» лише один раз, господар заощаджує кошти, сили та нерви. Виконавши свої функції, цей унікальний за своїми властивостями препарат зникає так швидко, що молоду картоплю та інші плоди оброблених перед посадкою рослин можна сміливо куштувати – у них немає навіть й слідів протруйника. Препарат «Матадор Супер» абсолютно екологічний. Згідно висновків Інституту екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя, вже на 54 добу після обробки «Матадором Супер» у ґрунті відсутня діюча речовина препарату, а овочі цілком готові до споживання.

Але не лише город потребує захисту - сад також знаходиться під пильною увагою різноманітних шкідників. Господарі здавна розуміли, яку загрозу їх саду несуть за собою хрущі. Комплексний засіб захисту рослин - протруйник «Антихрущ» – це двокомпонентний контактно-системний препарат, який не має аналогів. Він захищає саджанці й дорослі дерева, полуницю, капусту, картоплю, томати, кущі малини й інші сільськогосподарські культури від личинок хрущів, колорадського жука, попелиці, трипсів, дротяників, гусениць, підгризаючих совок, картопляної молі, білокрилки тощо. «Антихрущ» завдає нищівного удару шкідникам на усіх стадіях їх розвитку - вони гинуть вже у перші хвилини після обробки. Крім того, за допомогою цього безпечного для людей і тварин препарату врожайність рослин збільшується на 30-50%. Для боротьби із шкідниками в асортименті компанії є й інсектицид «Антиколорад» - препарат, яким обробляють рослини вже під час вегетації. Завдяки двокомпонентному складу, цей препарат здатен впоратися не лише з дорослими жуками, але й повністю знищити їх личинки. Миттєва дія «Антиколорада» лише за декілька хвилин винищить цілу армію шкідників та забезпечить надійний захист культурної рослини впродовж понад 20 діб. За словами знаного фахівця-аграрника - професора М. М. Долі, в результаті досліджень виявилося, що «Антиколорад» діє на головних стадіях розвитку шкідника – від личинки до дорослої особини. Він не впливає на розвиток рослини, низькотоксичний для тварин й не викликає звикання в шкідників.

Також особливої уваги заслуговує фунгіцид «Джек Пот». Адже для отримання високих та якісних урожаїв без застосування фунгіцидів вкрай важко обійтися. Це комбінований системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту ваших саду та городу від комплексу найпоширеніших хвороб. Його можна застосовувати як профілактично (для попередження ураження), так і лікувально (при вже видимих симптомах захворювання).

Тож дбайте про свій врожай завчасно та не забувайте використовувати сучасні та ефективні методи боротьби з ворогами саду й городу. Щедрих вам врожаїв!

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування