AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Рослинництво » Захист врожаю починається з насіння


Захист врожаю починається з насіння

Огородникам добре відомо, якою проблемою є захист рослин від шкідників і хвороб. Полегшити це завдання допоможе протруєння насіння. Отож, уже зараз подбайте про якісні засоби захисту. І, безсумнівно, головне, чого необхідно досягти при цьому – власна безпека.

Нині існує чудова альтернатива хімічним препаратам – біологічні засоби захисту. Хоча цей сектор захисту рослин не відрізняється широким вибором порівняно з протруйниками, але існують біопрепарати, які при комплексному використанні здатні забезпечити не тільки захист насіння, а й суттєво збільшити урожайність культури. До речі, ще й зекономити ваші кошти. Це біопрепарати - Фітоцид, біоактиватор Азотофіт та прилиплювач Липосам. Що ж це за препарати?

Фітоцид – біопрепарат, діючою основою якого є клітини ендофітних бактерій Bacillus subtilis. Дія препарату підсилюється наявністю в ньому біологічно активних та мінеральних речовин, які є його складовими. Препарат має ростостимулюючу і антимікробну дію за рахунок здатності бактерій Bacillus subtilis активно заселяти всі тканини рослин і протидіяти проникненню збудників хвороб протягом всього періоду вегетації рослини.

Азотофіт – біопрепарат, діючою основою якого є клітини природних азотфікуючих бактерій Azotobacter chroococcum та їх активні метаболіти: фітогормони, вітаміни, фунгіциди, макро- і мікроелементи. Препарат частково замінює азотні добрива, оскільки ця бактерія здатна фіксувати азот. При обробці насіння бактерії, які є діючою речовиною продукту, вкривають насінину, а після проростання переміщуються на коріння, утворюючи навколо нього своєрідний захисний екран.

Липосам – біополімер, ефективний прилиплювач, основне завдання якого - утримати бактеріальний комплекс на поверхні насіння. За допомогою цих та інших біологічних препаратів можна не тільки вберегти врожай, але й забезпечити його екологічну чистоту.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування