AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Власний дім » Боремося з неприємними запахами в холодильнику


Боремося з неприємними запахами в холодильнику


На жаль частенько трапляється так, що у нашому холодильнику поселяється неприємний запах. Причин для цього маємо достатньо, але й засобів боротьби проти цього явища теж вистачає.
Нові холодильники частенько мають специфічний запах. Щоб його позбутися холодильник слід гарненько промити зсередини (це можна зробити спеціальним миючим засобом або ж простим розчином звичайної харчової соди і води), потім все ретельно змити і витерти насухо.
Але якщо з’являється запах у від вже давно експлуатованого холодильника, то він набагато неприємніший і від нього набагато важче позбутися. Такий запах може з'явитися у вашому холодильнику через застояних і зіпсованих в ньому продуктів, або їх зберігання без герметичної упаковки.
Для профілактики неприємного запаху можна залишати в камері холодильника спеціальні речовини, які поглинають запахи. Наприклад, такою особливістю володіє харчова сода,  чорний хліб, шкірка або ж порізані на скибочки цитрусові (лимон, апельсин), таблетки активованого вугілля. Можна скористатися наявними в господарстві засобами - наприклад, перебити неприємний запах може натуральна кава (зернова або ж мелена), що володіє яскраво вираженим запахом; сирий або відварений рис володіє хорошим властивістю вбирати навколишні запахи.
Бувають випадки, коли в холодильнику неприємний запах зявляється через засмічення вентиляційних отворів чи отворів для автоматичного розморожування холодильника - в подібному випадку ймовірність впоратися з запахом своїми силами мінімальна і доведеться звертатися в спеціалізований сервісний центр для ремонту.

  Коли неприємний запах оселився у вашому холодильнику потрібно:
1. Відключаємо і повністю розморожуємо холодильник;
2. Виймаємо з нього абсолютно всі продукти;
3. Ретельно вимиваємо холодильник всередині, а також всі знімні полички, контейнери та решітки;
4. Залишаємо холодильник на якийсь час відкритим, щоб він провітрвся.
5. Якщо вже в вимитому, провітреному і знову включеному холодильнику запах все ще відчувається, то можете позбутися його, скориставшись гущею з вашої кавоварки. Просто поставте посуд із кавовою гущею у холодильник. Через деякий час неприємний запах щезне.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування