AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Власний дім » Кухня - обличчя домівки


Кухня - обличчя домівки


Хоча сьогодні важко уявити наше життя без побутової хімії, але ті, кому небайдуже власне здоров
я, активно шукають альтернативні методи прибирання. І вони існують. До речі, досить ефективні. Ось декілька корисних порад.

 Каструлька із пригорілою їжею відчищається легко і просто, якщо попередньо прокип'ятити в ній содовий розчин (на літр води 2-3 столові ложки соди). Інший варіант боротьби із сильним нагаром на дні металевого посуду - рясно посипати дно сіллю і залишити так закриту каструлю на кілька годин, після чого нагар знімається металевою губкою.

 Ємності із нержавіючої сталі, поверхні холодильника або плити можна відчистити від жиру за допомогою соди і м'якої ганчірки. Тканина має бути сухою.  

 Нерідко дно емальованих каструль із часом починає темніти. Щоб виправити це, прокип'ятіть у каструльці шкірки від кислих яблук або додайте трохи лимонної кислоти.

 Схожим способом позбавляємося і від накипу в електричному чайнику: кип'ятимо в ньому воду зі шкіркою лимона (не менше 10 хвилин). Процедуру кип'ятіння потрібно буде повторити мінімум 3 рази.

 Освіжити мікрохвильовку теж допоможе лимон. Поставте всередину глибоку ємність з водою і плаваючими в ній кружечками лимона, кип'ятіть рідину 5-10 хвилин (потужність мікрохвильовки можна виставити не максимальну).

 На внутрішніх стінках скляної вази, в якій регулярно стоять зрізані квіти, може з'явитися білий наліт. Залийте всередину воду зі столовою ложкою яблучного оцту і сіллю (1-2 столові ложки). Через годину промийте вазу прохолодною, а потім крижаною водою.

 Освіжувач для холодильника, за народними рецептами, це чорний хліб. Наріжте його шматочками і розкладіть на поличках. Нехай постоїть там не менше 4-6 годин.

 Кухонні меблі з натурального дерева добре промиваються мильною гарячою водою. Обмивши поверхні чистою водою, потріть їх сухою тканиною, прибираючи надлишки вологи.

 Чорнильну пляму, слід від кулькової ручки з пластикової поверхні столу або з клейонки можна прибрати за допомогою головки сірника. Трохи намочити її водою, потерти забруднення, а потім змити все ганчіркою, змоченою у мильному розчині.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування