AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Аграрні новини на 2017 рік.В Україні вигідно займатись сільським господарством, інформує Держстат


Державна служба статистики України оприлюднила офіційну інформацію про прибутковість вітчизняних підприємств з початку року. Відповідно до даних Держстату, найбільш вигідно займатися сільським господарством - прибуток отримало 90% підприємств, які задіяні в цій сфері. Про це інформує інформаційне агентство «АgroNews.ua».

Докладніше...
27.12.2017

 

Верховна Рада ухвалила закон про корми


Верховна Рада України ухвалила Закон «Про безпечність та гігієну кормів», який було розроблено народними депутатами і за активної участі фахівців Держпродспоживслужби та експертів Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики, на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. За прийняття Закону проголосувало 229 народних депутатів України, інформує прес-служба Мінагрополітики України.

Докладніше...
22.12.2017

 

На Черкащині відбувся інтерактивний Агрофорум 2017 з питань ефективного внесення добрив та шляхів і методів покращання показників врожайності


14-15 грудня в містах Золотоноша та Черкаси пройшов інтерактивний Агрофорум 2017 «Методи покращання якісних та кількісних показників врожайності», на якому компанія Apis Holding презентувала власний досвід та кращі європейські практики з визначено питання. Захід відбувся за підтримки Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА. Партнерами виступили Інститут охорони грунтів (Черкаська філія) та ННЦ «ІГА ім. О.Н. Соколовського».

Докладніше...
21.12.2017

 

ТОВ "НВК "Хімтранссервіс" пропонує високоврожайне насіння кукурудзи "WOODSTOCK"


ТОВ "НВК "Хімтранссервіс" пропонує співпрацю у реалізації високоврожайного насіння кукурудзи угорської селекції "WOODSTOCK".

Докладніше...
19.12.2017

 

Урожайність сортів озимої пшениці в умовах 2017 року


Щорічно на демонстраційному полігоні Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції вирощується понад 100 сортів озимої пшениці селекції провідних селекційних центрів України: ННЦ «Інститут землеробства НААН», НЦНС Селекційно-генетичний інститут, Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН та Інституту фізіології рослин і генетики НАН.

Докладніше...
18.12.2017

 

Apis Holding запрошує на безкоштовний інтерактивний Агрофорум


ТОВ "Apis Holding" запрошує 14 грудня в місті Золотоноша або 15 грудня в місті Черкаси, прийняти участь в безкоштовному інтерактивному Агрофорумі, темою якого є: «Сучасні методи покращення якісних і кількісних показників врожайності».

Докладніше...
11.12.2017

 

На ДП "Златодар" запустили сонячну електростанцію


Державне підприємство «Златодар» (м. Золотоноша Черкаської області), що входить в систему Держрезерву, запустило сонячну електростанцію. Про це інформує діловий аграрний інтернет-ресурс "AGRO TIMES".

Докладніше...
11.12.2017

 

Законодавчий моніторинг ВАР на 7.12.2017


Моніторинг аграрного законодавства підготовлений та наданий у рамках співпраці ГС «ВАР» для Управління агропромислового розвитку

Докладніше...
8.12.2017

 

Моніторинг аграрного ринку від ВАР від 6.12.2017


Аналітичний моніторинг аграрного ринку підготовлений та наданий у рамках співпраці ГС «ВАР» для Управління агропромислового розвитку

Докладніше...
6.12.2017

 

Укрексімбанк пропонує програми підтримки для агробізнесу


Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України”  засвідчує Вам повагу та  звертається з пропозицією формування партнерських відносин та розвитку взаємовигідного співробітництва.

АТ «Укрексімбанк» посідає одне з провідних місць на ринку кредитування підприємств усіх галузей економіки, в тому числі і аграрного сектору.

Докладніше...
6.12.2017

 

Аграрії Черкащини завершують збір врожаю 2017


Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про завершальний етап збору врожаю 2017 року.

Докладніше...
5.12.2017

 

На сайті запрацював інформаційний розділ з питань обізнаності про АЧС


В рамках реалізації проекту технічної допомоги Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) “Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні”, при співпраці Управління агропромисловго розвитку облдержадміністрації з національним консультантом FAO Олександром Рєвнівцевим, на сайті запрацював інформаційний розділ з питань обізнаності про АЧС.

Докладніше...
4.12.2017

 

Партнерські програми для агробізнесу від Банку Кредит Дніпро


Банк Кредит Дніпро вибрав сільске господарство у якості стратегічних напрямків для своєї грошово-кредитної політики. Ми намагаємося зробити свій вклад у підвищення ефективності та конкурентоспроможності вітчизняних середніх та невеликих агровиробників. Сільське господарство - один із основних та стратегічно важливих секторів економіки України. Наша мета – стати основним банком вибору для агровиробників у різних напрямках сільського господарства.

Докладніше...
4.12.2017

 

«Монсанто Україна» оголошує п’ятий щорічний конкурс соціальних проектів


Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Докладніше...
4.12.2017

 

Мінагрополітики, Держпродспоживслужба та громадськість підписали меморандум про співпрацю


1 грудня Мінагрополітики, Держпродспоживслужба та громадські організації підписали Меморандум про співпрацю з пріоритетних напрямів розвитку торговельних відносин України у галузі сільського господарства, харчової промисловості та сільськогосподарських технологій. Про це інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
4.12.2017

 

ТОВ «Ейпіс Холдинг» розробив програму для аграріїв "рН доктор" для боротьби з кислотністю грунтів


Провідний імпортер найвисокоякісніших мінеральних добрив ТОВ «Ейпіс Холдинг» разом із провідним польським виробником мінеральних добрив розробили програму для аграріїв "рН доктор" по розкисленню грунтів.

Докладніше...
1.12.2017

 

На сайті запрацював новий розділ "Моніторинг аграрного ринку"


В рамках співпраці ГС "Всеукраїнської Аграрної Ради" та Управління агропромисловго розвитку, на сайті запрацював розділ "Моніторинг аграрного ринку".

Докладніше...
30.11.2017

 

Мінагрополітики оголошує прийом документів на складання кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації


З 27 листопада 2017 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом документів на складання кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) (напрям «насінництво») за видом робіт (відбір проб). Про це повідомляється на офіційній веб-сторінці Міністерства.

Докладніше...
27.11.2017

 

Золотоніський маслокомбінат відкрив оновлений маслоцех


На ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» після реконструкції відкрито цех з виготовлення вершкового масла. Процес переоснащення тривав близько року, а витрати на ремонт приміщення, удосконалення обладнання склали близько 3 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входить підприємство.

Докладніше...
21.11.2017

 

Аграрний симпозіум в ЧНУ зібрав 14 листопада істориків-аграрників та представників аграрного сектору


У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся 11-й Всеукраїнський симпозіум із проблем аграрної історії. Організатори форуму — Інститут історії України Національної академії наук України, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Наукове товариство істориків-аграрників, про це повідомляється на офіційному сайту університету.

Докладніше...
15.11.2017

 

"Фрау Марта" анонсувала зміну власника


На одному з найбільших в Україні підприємств-виробників заморожених фруктів, овочів та ягід ПрАТ "Фрау Марта", потужності якого розміщені в Черкасах, анонсована зміна власників. Про це інформує аграрне інформаційне агентство "Agravery".

Докладніше...
10.11.2017

 

Протестовано процедури примусового виконання аграрних розписок


Сьогодні, 9 листопада, за участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції України, представників IFC, нотаріусів, державних виконавців та компаній-партнерів відбулось засідання, на якому було проведено тестову покрокову процедуру примусового виконання аграрних розписок. Тестування процедури мало на меті визначити потенційно проблемні моменти та спільно з партнерами знайти шляхи їх розв’язання.

Докладніше...
9.11.2017

 

Відбувся прес-тур для журналістів до створеного за підтримки ЄС Центру розвитку кооперативів


7 листопада 2017 року у Черкасах відбувся прес-тур для ЗМІ та презентація результатів упровадження проекту “Створення регіонального навчально-практичного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів”, який фінансовано Європейським Союзом за програмою ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” та виконується управлінням агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Докладніше...
9.11.2017

 

Сільський туризм - один потужних шляхів розвитку економічної діяльності у сільській місцевості


Міністерство аграрної політики та продовольства України зацікавлене у диверсифікації економічної діяльності у сільській місцевості, одним із видів якої є сільський туризм. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета під час робочої зустрічі з представниками громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», інформує прес-служба відомтсва.

Докладніше...
7.11.2017

 

Швидка фінансова допомога садівникам у 170 тис. гривень з присмаком яблук “Голден” - цілком реально


В Україні 26 жовтня поточного року з’явилася перша аграрна розписка, яку оформили садівники, отже їх можливості суттєво розширилися. До цього аграрні розписки як інструмент фінансування малого та середнього агробізнесу використовувалися винятково для вирощування зернових та олійних культур. Про це Управлінню повідомив Ігор Дудка, координатор в Черкаській області Проекту “Аграрні Розписки в Україні” (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією).

Докладніше...
7.11.2017

 

ПАТ "Аграрний фонд" інформує про умови форвардної програми 2018


На даний час, ПАТ «Аграрний форд» працює по форвардній програмі закупівлі зерна врожаю 2018 року та інформує про її умови. Про це повідомляє Черкаське представництво Фонду.

Докладніше...
3.11.2017

 

ДПЗКУ інформує про умови програми закупівлі озимих зернових врожаю 2018


ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" інформує про умови Програми закупівель озимих зернових культур врожаю 2018 року (осінній форвард).

Докладніше...
31.10.2017

 

Аграрії Черкащини намолотили 2 млн. тонн зерна


    На сьогоднішній день за оперативною інформацією зернових та зернобобових обмолочено на 72,6% площ, намолочено 2,0 млн. тонн зерна, з середньою урожайністю 45,2 ц/га (в минулому році на цю дату 60,8 ц/га). 
Закінчується збір круп’яних культур:гречки намолочено 3,8 тис. тонн, проса – 0,9 тис. тонн. Середня урожайність цих культур становить відповідно 11,0 ц/га та 24,8 ц/га.
 Кукурудзи на зерно намолочено 182 тис. тонн при середній врожайності 55,6 ц/га (в минулому році на цю дату 75,7 ц/га). Основною проблемою в збиранні кукурудзи є підвищена вологість зерна. 
      Активно проводиться збір технічних культур. Сої обмолочено  з площі 109,5 тис. га намолочено 184 тис. тонн, з середньою урожайністю – 16,8 ц / га, соняшнику обмолочено  з площі 197 тис.га, намолочено 494 тис. тонн при середній врожайності 25,1 ц/га. Цукрових буряків накопано 407 тис. тонн  з середньою урожайністю 367 ц / га.   
      На сьогодні озимих зернових посіяно на площі 183,3 тис. га (що становить 80,0% до прогнозу): озимої пшениці 169,2 тис. га, озимого ячменю 12,1  тис. га та  озимого жита 1,9 тис. га.  Крім того озимого ріпаку посіяно на площі  35,1 тис. 
Збирання цьогорічного врожаю проходять організовано, а темпи збирання на рівні минулого року.

 


24.10.2017

 

Уряд схвалив відзначення Дня фермера


Щорічно 19 червня пропонується відзначати професійне свято - "День фермера". Відповідний проект Указу Президента України було схвалено на засіданні Уряду сьогодні, 11 жовтня. Після підписання, Указ Президента набуде чинності з дня його опублікування. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Докладніше...
12.10.2017

 

 1 2 3 4 5Наші друзі


Теплиці з полікарбонату