AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Тваринництво » Порода кролів великий баран


Порода кролів великий баранКролики
породи великий баран - м'ясо-шкурні з живою масою 5-5,5 кілограмів. Розрізняють породи німецьких, англійських, французьких і великих висловухих кроликів. У цих тварин густа шерсть, забарвлення може бути різного кольору - чорне, біле, блакитне, сіре, коричневе і навіть з малюнком. Для цієї породи характерна збита статура та «бараняча» (горбоноса) голова з довгими звислими вухами.

Порода великих декоративних кроликів з довгими своєрідними вухами виведена в Англії шляхом закріплення природної мутації форми вушної раковини. У окремих особин довжина вух досягає 60-71 см при ширині 10-17 сантиметрів. З часом у Франції, в результаті схрещення англійського барана з кроликами породи фландр були створені породи французький і німецький баран.

Особливих успіхів досягли кролівники Німеччини. В результаті систематичної селекції по вдосконаленню м'ясних форм і скоростиглості тварин була сформована група кроликів породи німецький баран середньої живої маси 5,5 кілограмів.

Характеристика породи. Голова у кролів породи баран масивна, з широким лобом, дещо загнутим вниз носом і звисаючими вухами; тулуб витягнутий, довжиною 60-70 см і більше; груди широкі; спина подовжена, широка, іноді дещо провисла. Кролики цієї породи відрізняються скоростиглістю, збитим, широким тулубом, добре розвиненими м'ясними формами і м'ясом високої якості, що дозволяє віднести їх у напрямку продуктивності до тварин м'ясних порід. Важать кролі в середньому 4-5 кг, в окремих випадках 7-8 кг, а іноді навіть 10 кілограмів.

Плодючість у кролів цієї породи середня – близько 6 кроленят в посліді. Вони невибагливі в умовах утримання і придатні до розведення в різних кліматичних умовах.

Особливості породи. Від кроликів породи великий баран отримують шкурки великих розмірів. Кролики цієї породи спокійніші за своїх побратимів інших порід. Багато хто пояснює це тим, що вуха у них прикривають вушну раковину, і з цієї причини вони погано чують. Відповідно вони набагато менше реагують на зовнішні подразники. До того ж великий баран швидко звикає до людей і вважається дуже доброзичливою породою кролів.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування