AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Овочівництво » Особливі помідори черрі


Особливі помідори черрі


Помідори черрі за всіх часів вважалися делікатесом. Хоча принцип посадки та догляду за ними майже нічим не відрізняється від звичайних томатів. Відмінність черрі полягає в гарному і дружному урожаї дрібних плодів та їх одночасному дозріванні.

Помідори черрі бувають різних сортів, деякі з них виростають більше 1 м у висоту, інші низькорослі. Якщо ви хочете вирощувати томати в домашніх умовах, вибирайте низькорослі сорти до 40 сантиметрів.

Посійте насіння в ящики або квіткові горщики (якщо ви будете вирощувати їх вдома). Добре полийте посадки теплою водою і накрийте харчовою плівкою. Томати швидко сходять, так що перші паростки ви побачите вже через 3-5 днів. Розсаду треба проріджувати відразу, як тільки вона трохи підросте. Робити це, коли саджанці ще зовсім маленькі, не рекомендується, тому що необхідно провести відбір і залишити тільки найсильніші.

Не забувайте періодично розпушувати ґрунт і поливати рослини. Підживлювати томати також необхідно. Для цього придбайте будь-яке комплексне добриво, але перш ніж його використовувати, вивчіть інструкцію на упаковці.

Якщо у вас ростуть високі помідори, обов'язково поставте кілочки, інакше стебла під вагою плодів зламаються. Особливість черрі в тому, що їх можна не пасинкувати.

Через кілька місяців після посадки на рослинах почнуть зав'язуватися плоди. Зріють черрі дуже швидко, а плодоносити один кущ може майже 6 місяців.

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування