AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Мінагрополітики продовжує співпрацю із соціальними партнерами17 жовтня відбулася зустріч керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України з Головою Профспілки працівників АПК України Сопелкіним І.С. та головою Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» Бодаєвим В.І., про що інформує прес-служба відомства.

«Проведення соціального діалогу забезпечує підвищення стабільності в суспільстві та рівня і якості життя громадян», – відзначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Микола Осійчук.

Сторони соціального діалогу проаналізували виконання положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016 – 2017 роки, обговорили шляхи налагодження якісного діалогу із соціальними партнерами для підготовки спільних пропозицій щодо вирішення нагальних проблем галузі.

Також на зустрічі було обговорено можливість продовження дії Галузевих угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців "Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України" і Професійною спілкою працівників агропромислового комплексу України на 2014 – 2016 роки в сільському господарстві і в харчовій та переробній промисловості. Було визначено, що сторони розпочнуть переговорний процес щодо підготовки змін та доповнень до Галузевих угод.


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування