AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Чигиринська філія «Нібулону» встановлює зернові рекорди Нещодавно в компанії «Нібулон» було підведено підсумки аграрного сезону 2015 року. За його результатами хліборобами чигиринської філії було досягнуто низку особистих рекордів, які також стали і загальнонібулонівськими досягненнями, інформуютьу прес-службі компанії.
Перш за все, чигиринцями було продемонстровано максимальні показники продуктивності кукурудзи за минулий сезон. Врожайність та валовий збір культури склали відповідно 86,5 ц/га та 28,6 тис. тонн.
 У сезоні 2015 року було оброблено 54 поля із цією культурою-рекордсменом загальною площею 3,3 тис. га, що дорівнює площі 4 444 середніх футбольних полів!

  Що стосується інших культур, то соняшник збирався на 16 полях площею 1,3 тис. га, а соя – на 8 полях площею 428 га.
Загалом валовий збір пізніх культур нинішнього сезону у філії склав рекордні 35,5 тис. тонн.
 Лідерським екіпажем за підсумками 2015 року стали Микола Васіцький та Іван Перепелиця. Удвох вони намолотили: 4,2 тис. тонн кукурудзи на 465 га, 938 тонн соняшнику на 411 га, майже 1,2 тис. тонн озимої пшениці на 294 га.
 Філія «Чигирин» також стала абсолютним лідером аграрного сезону-2015, забезпечивши рекордний валовий збір ранніх та пізніх зернових в обсязі 47,9 тис. тонн. При цьому середній вихід всієї сільськогосподарської продукції з одного гектара в сезоні склав 48,1 ц/га.
 У символічному рейтингу успішності філій за зональним розміщенням підрозділ також здобув абсолютну перемогу у зоні Центрального Лісостепу.
По завершенні гарячої аграрної пори чигиринці не сидять склавши руки. Наразі триває підготовка до майбутнього сезону. Так, на площі понад 2 тис. га під врожай соняшнику та кукурудзи вже внесено нітроамофоску. Також наразі триває підготовка ґрунту на зяб під всю групу пізніх культур.


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування