AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

КМУ затвердив порядок верифікації сертифікатів і декларацій про походження товару з УкраїниЗа кілька днів постанова Кабміну №1029 від 9 грудня, за підписом прем’єр-міністра набирає чинності.
Про це йдеться на офіційному сайті уряду
Зокрема як зазначено у документі Кабінет Міністрів затвердив порядок верифікації (перевірки імовірності) сертифікатів і декларацій про походження товару з України.
Документом визначено процедуру здійснення органами доходів і зборів верифікації сертифікатів про походження товару з України, виданих уповноваженим на це органом, і декларацій про походження товару з України, оформлених підприємством-виробником та/або експортером товару.
Відповідно до постанови, верифікацію будуть здійснювати органи доходів і зборів на підставі запиту митного органу країни ввезення товару.
Також у додатку зазначено, що у разі якщо в запиті митного органу країни ввезення товару недостатньо відомостей для здійснення верифікації, ДФС надсилає такому органу повідомлення про необхідність надання додаткової інформації.
Верифікація буде проводитися з доручення ДФС митницею, у зоні діяльності якої перебуває уповноважений орган, що видав сертифікат, або підприємство-виробник та/або експортер товару, що оформив декларацію.
У разі якщо експортер не є виробником товару, до верифікації залучається митниця, у зоні діяльності якої розміщене виробництво товару.
Запити митних органів країни ввезення товару й інші матеріали з верифікації сертифікату і декларації зберігаються у справах митниці протягом 3 років від дня, коли було надіслано запит.


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування