AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

«Наша мета – максимально спростити умови для ефективної роботи бізнесу», - Владислава РутицькаПро це зазначила  заступник Міністра з питань європейської інтеграції, коментуючи проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі» (2558а) під час прес-конференції в ІА «Укрінформ».
Нагадаємо, документ був прийнятий у першому читанні за основу і зараз готується до другого читання.
«Ідея законопроекту виникла у результаті розробки під егідою Мінагрополітики Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки. В разі прийняття Закону ми скасовуємо або обмежуємо дії 22 дозвільних процедур у сфері рослинництва, агрохімікатів, тваринництва, харчових продуктів, рибного господарства та водокористування. Ми відміняємо застарілі регуляторні механізми в агросекторі, а також знищуємо ті, що дублюють один-одного або не відповідають міжнародним зобов’язанням України», - наголосила заступник Міністра.
У разі прийняття законопроекту очікується досягнення таких результатів:
1. Суттєве скорочення адміністративних витрат для аграріїв.
2. Зниження цін на добрива та відповідно підвищення рентабельності рослинництва.
3. Спрощення виходу нових суб’єктів господарювання на ринок за рахунок скорочення дозвільних процедур, як наслідок – підвищення конкуренції та зниження цін на харчові продукти.
4. Зниження ризиків корупції в агросекторі, пов’язаних із видачею дозвільних документів.
5. Підвищення інвестиційної привабливості АПК та позиції України в міжнародних рейтингах економічної свободи.
«Законопроект є результатом напрацювань робочої групи МінАПК з питань дерегуляції, створеної за сприяння Єврокомісії. Наша мета – максимально спростити умови для ефективної роботи бізнесу та допомогти вітчизняним агроекспортерам вийти на нові ринки», - додала Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування