AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

Черкащина в трійці областей з найбільшою урожайністюСільськогосподарські підприємства Черкаської області з 3 липня розпочали збір ранніх зернових та зернобобових культур. За оперативними даними Міністерства аграрної політики та продовольства України наша область знаходиться в трійці областей з найбільшою урожайністю. Про це інформує прес-служба відомства.

 

Мінагрополітики повідомляє, що найвища урожайність ранніх зернових та зернобобових культур в господарствах Вінницької ( 44,5 ц/га), Одеської (39,7 ц/га) та Черкаської (39,3 ц/га) областей при середній врожайності 31,4 ц/га.

Загалом, збирання ранніх зернових та зернобобових культур розпочато у 10 регіонах - в Україні вже намолочено 957 тисяч тонн озимого ячменю на площі 290 тис. га з середньою врожайністю 33 ц/га.

У Черкаській області господарства вже намолочено 4,2 тис. тонн озимого ячменю  з площі 1,1 тис. га з середньою урожайністю 39,5 ц/га.

Також аграрії області вже зібрали 47 тонн гороху з площі 17 га з середньою урожайністю 27,8 ц/га.

Разом з тим, сьогодні сільськогосподарські підприємства Черкаської області почали обмолот пшениці озимої та озимого ріпаку.

 


Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування