AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!
АК » Біологічне землеробство » Зберегти природу і здоров'я людини


Зберегти природу і здоров'я людини


Сільськогосподарські культури, як і всі живі організми, потребують нашого захисту, адже вони страждають від захворювань, потерпають від шкідників і часто від цього гинуть. Тому без комплексу агротехнічних, механічних, біологічних і хімічних заходів неможливо отримувати очікувані врожаї. 

 

В останні роки значно зріс попит на нові препарати в рослинництві, тваринництві та птахівництві - біологічні. До них, як альтернативи агрохімії, все частіше проявляють активний інтерес і великі й середні аграрні, фермерські господарства, і приватні виробники.

Приємно, що за такими розумними захисниками рослин і тварин нині не треба далеко їхати. Їх, скажімо, з успіхом виробляє група компаній «Biona» на біофабриці «Нива», що знаходиться у м. Євпаторія. Компанія є провідним в Україні підприємством з виробництва біопрепаратів для рослинництва, садівництва і городництва, а також пробіотичних та ферментно-пробіотичних препаратів для галузі тваринництва та птахівництва.

За кілька днів до 7-ї міжнародної конференції «Птахівництво-2011» у м. Судак, її учасники змогли побувати у м. Євпаторія на запрошення групи компаній «Biona». Сьогодні партнерами ГК «Biona» є професіонали, які працюють у сфері розробок і виробництва біопрепаратів для сільського господарства, інноваційних продуктів, а також асоціації, які об'єднують агровиробників, і профільні ЗМІ.

Перший день для тих, хто приїхав до Євпаторії, став справжнім відкриттям. Представники групи компаній «Biona» запросили всіх на екскурсію одним з найдавніших міст світу, і деякі його куточки нас просто вразили - «Малий Єрусалим», дегустація кримських вин у «Винному будинку», етно-ресторан «Джеваль», де ми стали учасниками культурної програми і майстер-класу з приготування плову. Вразило вміння євпаторійців берегти історію народів, які тут проживали століттями, національне пісенне і танцювальне мистецтво та обряди.

Наступний день був днем знайомства з виробничим підприємством ГК «Biona» - біофабрикою ТОВ «СГП« Нива». Фахівці фабрики розкрили нам свої секрети: всі етапи повного циклу мікробного синтезу при виробництві біопрепаратів (від пробірки до готового продукту). Ми відвідали виробничу і контрольну лабораторії, побували у виробничих приміщеннях, ознайомилися з продукцією ГК «Biona». Ми навіть змогли спостерігати (через мікроскоп) за експериментом з пригнічення умовно-патогенної мікрофлори діючими речовинами біологічних препаратів.

А оскільки на виробництві не завжди доречно ставити багато запитань, така нагода випала за кілька годин. У затишному залі готелю «Імперія» всі змогли отримати відповіді, а також проглянути відеофільм-презентацію продуктів компанії - Моноспорин ПК-5®, Бацелл®, Бацелл® Плюc, Пролакт®.

- Наша компанія спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій у агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача, - підкреслив керівник ГК «Biona» Артур Карленович Карганян. - Кожному нашому клієнту ми забезпечуємо комплексний сервіс: проводимо детальний аналіз виробництва та надаємо консультаційну підтримку. За необхідності експерти виїжджають на місце, здійснюємо доставку препаратів у господарство. Наші клієнти - приватні особи, фермерські господарства, агропромислові підприємства і холдинги, в технологічних схемах яких біопрепарати «Biona» вже завоювали міцні позиції.

Але треба пам’ятати: отримати високі результати можна лише при правильному застосуванні біологічних препаратів. У компанії нині працює згуртована команда висококласних фахівців, які мають унікальні знання в галузі біотехнологій для сільського господарства, здатних задовольнити бажання кожного клієнта. Тут відстежують всі світові тенденції, йдуть в ногу з часом. Всі біопрепарати сертифіковані і мають повний пакет необхідних документів. Тож у ГК «Biona» можуть з гордістю сказати, що їхні біопрепарати на ринку займають лідируюче місце, а компанія є провідною з їх виробництва.

- Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва в галузі розробок, виробництва і впровадження біотехнологій, підкреслює Артур Карленович. - Завжди прислухаємося до думок клієнтів і готові їх застосувати на практиці, якщо вони відповідають нашим загальним вимогам до якості продукції. А те, що вітчизняні аграрії використовують у виробництві якісні, екологічно чисті біопрепарати і таким чином проявляють відповідальність і перед землею, яка нас годує, і перед споживачами - дуже обнадіює. Сподіваюся, така тенденція найближчим часом тільки зміцниться, обмежуючи хімізацію агросфери та покращуючи якість продуктів сільського господарства.

До речі, за результатами дослідження «Огляд ринку сільськогосподарських біопрепаратів в Україні, 2008-2010 рр.», саме ГК «Biona» є одним із ключових гравців ринку біопрепаратів для агровиробництва (продукція як імпортного, так і вітчизняного виробництва). Мета компанії – створювати унікальні біопрепарати і впроваджувати ресурсозберігаючі технології, спрямовані на підвищення продуктивності бізнесу партнерів. А створюваними продуктами – допомагати зберігати природу і здоров'я людини, цінуючи при цьому власних співробітників і заохочуючи їх до самореалізації. Певне, тому структурні підрозділи компаній вже працюють в різних регіонах України. А у своїй комерційній діяльності ГК «Biona» орієнтується на здійснення довгострокових перспективних проектів не лише в Україні, а й Росії, Китаї, Аргентині, Бразилії та Іспанії.

КАТЕРИНА ПУШКАР

Мітки:

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування